mat1 ve geometri

geometri de üçgenin iç açıları 180 dışında bir bilgim yok diyebilirim. matematik de en basit konuları biliyorum sadece. hiç temeli olmayan adama öğreticek gibi olan hangi yayının konu anlatımlı kitabı var? öğretmenden ders al v.s cevap istemiyorum kitap soruyorum sadece.

teşekkürler

Fem yayınların ilk adım'ları bu iş için var diye biliyorum. Ha yok Fem almam diyorsanız buyrun Güvender alın.

www.egitimseti.net
  • şıpıdakşıpıdakyüzenkurbağa  (11.10.10 20:05:50)
femin geometri kitabı var. soru bankası değil ha! soru bankası kazıktı. ama kitabı kolaydan normale tam sınav tarzı. bol soru var. gerçi yeni baskılar nasıl bilmiyorum ama lys olayı cıkmadan önceki kitabı diyorum. sahaflara felan bak. öss geometri fem yayınları.
mat1 de hiç fark etmez. ne kadar çok farklı yayın bitirirsen iyi olur. finalin (dergi değil bak!) soru bankası var. kayıtta verdikleri o çok iyiydi.

bana sorarsan hepsini salla derim. deneme çöz!!!! başka hepsi boş. ygs kitap okuyarak ve deneme çözülerek kazanılır. piyasadaki tüm denemeleri bitir.
  • unknown doctor  (11.10.10 20:08:46)
mat1 kitap olarak bilemiyorum ama final'in dergilerindeki mat1 anlatımı ve örnekleri oldukça iyidir, ciddi şekilde çalışarak öğrenilebilir.

geometri içinse fem'in konu anlatımlı olanı cidden iyi, final'in dergilerinde de çok iyi.

sakın bilgileriniz bu seviyedeyken deneme falan çözmeye başlamayın, önce soru tiplerini ve temel bilgileri öğrenmekte fayda vardır değil mi? tabi ki ygs'de aylarca konu çalışılacak bir şey yok ama bilmeden de yapılmaz.
  • anoktak  (11.10.10 20:38:12)