iphone 3gs 32gb

cihaz yurtdışından geldi arkdaşlar. bi süredir burda kullanıyordum. fakat cihaz şarjdayken sustu. hiçbir işleme tepki vermiyor. bu cihazı türkiyede nereye yaptırabilirim? kadıköydeki bilkoma götürdüğümde yurtdışından gelen cihazlara bakmadıklarını söylediler. bu cihaz herhangi bir şekilde garantiye girer mi? faturası falan yok. garanti dahilinde yaptırabileceğim bir yer var mı? yoksa da nereye güvenebilirim?

sarjdayken dedigin adaptor mu yoksa usb mi? usb ise bilgisayar tanimiyor olabilir, prizde ise adaptorden olabilir. ikisi birden ise de kablodan olabilir. bunlari degistirip denemen lazim oncelikle. pili bitmistir bence. ucunun de calismadigina emin olduktan sonra ankarada ya da istanbulda iphone'u bin kere acmis isinde profesyonellesmis telefon tamircileri vardir. onlari dene. garanti kapsaminda degistirmen icin tek care alindigi ulkeye goturulmesi ve orada kayitlarinda var ise degistirilmesidir. o da zor sanirim.

  • roadrunnerr  (11.10.10 11:24:06)
Dua etmekten başka yapacağın bişi yok. Beyin ölümü gerçekleşmiş.

  • cehcho  (11.10.10 11:37:38)
Öncelikle geçmiş olsun,yıllar önce benim de ipod'um aynen böyle gidivermişti sessizce,üzülmüştüm tabi ama daha sonra bilmem ne tuşlarına basınca (forumlarda bi aratıverin) resetlemişti cihaz kendini,sonra itunes yazılım güncellemesiyle kendine dönmüştü.

  • im2shy  (11.10.10 15:01:37)
@im2shy'nin dediği yöntem sanırım şu:
denizkoru.com

  • cari kacik  (13.10.10 09:38:04)
yok telefon hiç bir şekilde tuş kombinasyonlarına itunes a bilgisayara fln cevap vermiyor. öldü bildiğin. kadıköydeki iphoneservisi ne verdim bakalım bekliyorum. of ya.

  • baharat  (13.10.10 10:31:59)