serçe parmak kırıldı

serçe parmağımı kırdım . doktora gittim. ( tek elle yazdığım için özet geçicem( doktor kırılan yeri dirseğe kadar alçıya aldı ve sabaha kasar dik tutmamı istedi.kangren riskine karşı. saatlerdr kolu dik tutuyorum parmaklra kan gitmiyor ve parmklrm üşüyor. sıcak tutmak için napıcam ayrıca gece nal uyicam kolum dik bir şklde. napmalıym?

kolunu iple tavana as(ciddiyim),yada uyuma.

...uyumaman daha mantıklı sanırım.
  • cezacifan  (10.10.10 23:53:15)
o kırıktan üşüyordur bişi olmaz. eğer sürekli indirirsen şişer, dolasıyla ağrır, damarlardan kırıktan genişlediğinden dolayı oynayada bilir..

uyumıcan sabaha kadar. sanırım.. biz aylarca diktik ayakları tavana.. bi geceden falan bişi olmaz :)
  • thefirstfbli  (11.10.10 00:04:44)
kırık olan bölge başından yüksek olucak. bunu ya cezacifanın dediği gibi elini tavana asıcaksın ya da 2342423 tane yastığı üst üste koyup elini üzerine koyacaksın sonrada uyumayı deneyebilirsin ki en iyisi sabahlamak.

  • skywalkeremre  (11.10.10 00:10:55)
Bak bu mesajı nası zorlukla tek elle yazdım diyosun; ömrünün sonuna kadar tek elle yazmak istemiyosan doktorun sözünden çıkma.
(bkz: babaanne öğütleri)

  • trawmatolog  (11.10.10 00:25:53)
kırıldığı için üşüyor. gece de uyumıcaksın bir şey olmaz.

  • thefirstfbli  (03.01.11 11:03:32)