meme yapan eski sevgili

bir dönem uzun soluklu ilişki yaşadığım bi insan var. ayrılalı da 2 yıl oluyo. 6-7 ayda bir beni taciz ediyor. mail, bloguma yorum vs. en son msnime bi yabancı gibi ekleyip beni konuşturmaya çalıştı, konuşmanın sonunda kendisi olduğunu itiraf etti.

amacı nedir? ben buna N'abayım? sikeyim mi, sabah mı bırakayım?

not:erkeğim.

evet bana kalırsa da kaşınıyor. sabah bırakma.

  • canseven  (10.10.10 12:59:01)
Bos kalmistir, bir sey yapma. Sen cevap verdikce, yuz goz oldukca o devam eder. Sinir oldugunu fark ediyorsa o da hosuna gidiyordur. Tinlamazsan bir sure sikilir zaten. Cevap alabilecegi baska eski sevgililere yonelir.

  • luin 41  (10.10.10 12:59:11)
@luin41 işin garibi arkadaşın faal olarak seviştiği bi sevgilisi var. işin ilginç yönü bu.

  • cari kacik  (10.10.10 13:02:38)
sabaha kadar.

  • cedric tweedledee  (10.10.10 13:03:27)
Seni sevgilisini kiskandirmak icin kullanmak istiyordur. Agina dusmeni bekliyordur, bence bulasma... Sabaha kadar diyenleri dinleme, sabaha kadar baska kiz mi yok?

  • luin 41  (10.10.10 13:05:40)
@luin41 eyv. baba aklıma gelmeyen ihtimal! insan insanın kurdudur. saol :)

  • cari kacik  (10.10.10 13:10:18)
disi disiyi 850 metreden tanir.

  • luin 41  (10.10.10 13:13:24)
zımpara şart

  • .aylin.  (10.10.10 13:13:57)
halihazırda uzun soluklu sikiştiğini varsayarsak bence düşünmeye gerek yok. 3 kere nötr ol de gider ne bilim.

  • saykodeli  (10.10.10 13:33:58)
Kafası karışıktır, herhangi bir yakınlaşma olursa en sonunda "Zor zamanımda kullandın beni" bile diyebilir. Aman uzak dur.

  • kimki  (10.10.10 14:23:24)
bir arkadaşımın başından geçen hikayeyi anlatayım, sen karar ver reis.

olay ankara da üniversitede geçiyor. kızla çocuk uzun süre aynı evde yaşıyor, evlilik planları falan yapıyor. sonra hatun kişi gelip diyor ki yok olmuyor ayrılalım. oğlumuz 2-3 sene kendine gelemiyor. aradan 9 sene geçiyor. ama o hala unutmamış ve hayatına doğru dürüst kimseyi sokmamış ama hayatını da şekillendirmiş. banka müfettişi falan olmuş, işi iyi, para iyi... derken kız bir gün arıyor. 9 sene sonra. diyor ki seni unutamadım, memleketime döndüm. ama olmadı. konuşuyorlar falan kız ikna ediyor çocuğu. 1 yıl geçmeden evlilik kararı alıyorlar. tabi aile karşı, kızı istemiyor. çocuk hepsini siliyor kız için. oğlumuz her haftasonu ankaradan orduya gidiyor, kız için. kız sağlam yiyor bunu. sonra ne mi oluyor? evliliğe az bir süre kala kız olmuyor diyor. yapamıyorum seninle. ayrılıyorlar. çocuğu son duyduğumda kafaya sıkıp sıkmamak arasında gidip geliyordu.

yani işin özü huylu huyundan vazgeçmiyor. gelişine koy tekmeyi, düşünme bir daha. arkana bakmadan kaç.

uzun oldu kusura bakma.
  • pisekar  (10.10.10 14:44:51)
yoksay. cevap verdikçe durmaz.

  • synick  (10.10.10 14:45:53)
Hayret.

Hacı bana gönder diyen güzide Türk genci çıkmadı.

Ağlamak istiyorum...
  • eyenilmez  (10.10.10 18:40:08)