Fırında Tavuk [Yardım!]

Merhabalar. Fırında tavuk yapacağım, ancak bu konuda birkaç sorum olacak sizlere.

1. Fırın torbasına sos ile birlikte tavukları koyup 200 derecede 1 saate nefis oluyor tavuklar. Ancak ben patates de eklemek istiyorum. Yine torbanın içine 5-6 patates parçası atsam, bir saate onlar yanar mı? Yoksa gayet güzel pişerler mi?

2. Fırına tavukla birlikte başka ne koymalıyım, tadına tat katacak? [Soğan, vs.?]

Kestane kebap, acele cevap!

1. sosu patateslerin üstüne de dökersen yanmazlar, hafif kavruk ve çok güzel olurlar.
2. soğan, biber

  • :/  (09.10.10 19:08:36)
2-sarımsak

  • i am 6 do you wanna be 9  (09.10.10 19:12:25)
havuç

  • saturndeki salyangoz  (09.10.10 19:23:59)
mantar da olur ama su veriyor pişerken...

  • gelecektengelenkutupayısı  (09.10.10 19:34:26)
bezelye konulduğuna da şahit olmuştum. şahsen çok beğendim.

  • yesil elma  (09.10.10 19:37:35)
iyi bir fırın torbası al kaliteli, bunlar baya zararlı bi kaç marka sos yanında poşet veriyor onları kullanmamanı tavsiye ederim, o poşetlerin bi katmanı soyuluyor tavuk/patates üstünde kalıyor iniyor mideye

  • eja  (09.10.10 19:43:04)