doktorlar bir saniyenizi alıcam..

efendim 19 yaşındayım boyumun1 1-2 cm uzama ihtimali varmdır? varsa neler yapmalıyım?sadece doktorlar değil bilgisi olan yazabilir teşekkürler
cinsiyet:erkek

basketbol oyna.. bi de geçenlerde kalsuyumlu sütlü bi yoğurt vardı sanki reklamın birinde onu kullan.. geçer :)

  • myfishbone  (25.12.07 15:23:55)
ters barfiks. (ayaklarından asılı olacaksın ve kendini tavana çekeceksin. gerçi çekmesen de olur)

  • atrin  (25.12.07 16:37:09)
uzamaz uğraşma. ama kaval kemiklerini kırdırıp, arasına titanyum plakalar takarak 10cm'e kadar uzayabilirsin.

moral bozan mı bozmayan mı editi: 21'e kadar kağıt üzerinde ( bilimsel kitaplar ) uzarsın, ama 18'den sonra uzayanı görmedim.
  • thefirstfbli  (25.12.07 19:06:04)
uzayabilir, ben uzamıştım.

  • pispinti  (25.12.07 19:59:30)
bizim lisede hocanın anlattığına göre bunun öğrencilerinden biri lise sona kadar kısacıkmış...liseden mezun olmuş falan(yaş 17)..3 sene sonra bi gelmiş ziyarete boy 1.85 (yada o civarlarda tam emin değilim)...
yani demek istediğim arada sırada da olsa oluyo nadir örnekler...umudunu kaybetme derim...

  • mvp  (25.12.07 21:19:01)
1,5 senede 15 cm civarı uzayan birisini tanıyorum.liseden mezun olduğunda 165 falandı.üniversite 2. başında 180 falandı boyu.ne yaptı , ne yedi bilemiyorum.

  • marcelorios  (25.12.07 22:32:01)