pes 2011 en ucuza nerden pesin alirim? (ps3)

dun teknosa sadece düne ozel 75 tl ye falan satmis.
aral ticaret hala 150 tl lerde falan satiyor.

dogubanka gitsem 100'ün altina alabilir miyim?

gozune carpan oldu mu aranizda birilerinin, 80'e 85'e falan surdan alabilirsin dediginiz bir yer?

(istanbul)

not: fifa al demeyin, o belki sonra.
internetten almak istemiyorum, bugun elime gecsin istiyorum.

capa'da oturuyorum.
satan varsa sozlukcuden de alabilirim.

aksaray/yusufpaşa kardeşler elektronik'te 99tl'ye satılıyor.

www.kegames.net
  • flame of feanor  (08.10.10 11:51:03)
doğubank prenses store'de de 99 tl.

www.prensesstore.net
  • Neill  (08.10.10 11:56:51)
acaba fis falan almazsam kdv siz haliyle alabilir miyim 83'e onu.
pfff..

80e 85e kotarmak istiyorum su isi peşin
  • la traviata  (08.10.10 11:58:06 ~ 12:00:24)
oyun değiş tokuşuyla prenses ten indirim alırsın. web sitelerinde liste var bi bak abi istersen...

  • diline hakim olamayan adam  (08.10.10 12:03:31)
bir oyun verip üstüne farkını verebliyosun sanırım. belki öyle daha ucuza gelir.

  • Neill  (08.10.10 12:05:01)
5 oyunumu da sattim. o yuzden takaslik oyunum kalmadi.

  • la traviata  (08.10.10 12:05:58)
gittigidiyor'da kargo hariç 83'e satıyorlar ama istemiyorum diyorsun. oysa biraz sabretsen bugün kargoya verecekler, yarın öğlen elinde olacak. böyle zorlamaları sevmiyorsunuz ama söylemeden edemedim. :)

  • flame of feanor  (08.10.10 12:12:14)
gittigidiyor hesabim yok, kullanmadim da hic.
kiz arkadasiminkini mi kullansam. ama kapidan pesin odeme yapabiliyor muyuz?
ve link vermeniz de mumkun mu?

ben de bakiyim gerci link isteyene kadar.

sahibinden.com'da 80-85e satan olsa direk alcaktim, o da 95ten basliyo en ucuz.
  • la traviata  (08.10.10 12:14:03 ~ 12:14:47)
zavvi.com 75tl gibi bir fiyata geliyor, siparişi ver bir hafta sonra elinde.

  • kerhaneci keke  (08.10.10 12:31:20)
arama.gittigidiyor.com

burada bir dünya satan var. benim bildiğim kapıda ödeme yapılmıyor. kredi/banka kartıyla ödüyorsun. para gittigidiyor'un havuzuna aktarılıyor. eleman sana oyunu gönderiyor. bakıyorsun sorun yoksa onaylıyorsun para elemana aktarılıyor.
  • flame of feanor  (08.10.10 12:32:46)
dogubank'tan 85'e aldim. tesekkurler herkese.

genelde 100 veya 90 diyo dukkanlar.
  • la traviata  (08.10.10 15:48:16)
gittigidiyordan aldım ben 83 liraya. kargoya verildiği şube doğubank şubesi. demek ki oralarda birileri satıyor.

gittigidiyor satıcıdan %10 komisyon alıyor yani benim ödediğim paranın 8 lirası gittigidiyora 75 lirası da satan abinin cebine giriyor.

demek ki doğubankta bir yere gidip bu açıklamayla 75 liraya alınabilir. "vermiyorum" diyeceklerdir. siz de "almıyorum" deyin... vereceklerdir...
  • mordorlu ziya  (08.10.10 16:36:29)