[]

Kalorifer Böcekleri

Kalorifer böcekleriyle başetmenin en etkili yolu nedir dostlar bi söyleyiverin :(

NOT: Henüz üreme aşamasındalar, tam anlamıyla çoğalmadılar.


 
Baygon..özellikle giriş ve çıkışlara..İtinayla..Saldıran cins olabilir tam anlamıyla çoğalmadılarsa..


  • Survivorman  (07.10.10 00:31:03) 
@Survivorman,

Saldirma asamasina geldiler sayilir, birkac tanesi pacamdan isirdi zor kurtuldum, git gide cogaliyorlar.

Korkuyorum!
  • msb  (07.10.10 00:34:08) 
Sanırım tarım ilacı satan yerlerde bir toz var..Adı ne bilemem ama onu 1.5 litre suya karıştırıp basit bir püskürtücüyle uyguluyosun. Kökü kazınıyor..Ancak sözkonusu mutfaksa 1-2 gün yemek yapmadan takılmanız lazım.

Bu arada bulunduğunuz mekanı terkedin bence :)) Gece kulağa mulağa girer falan :P
  • Survivorman  (07.10.10 00:35:54 ~ 00:36:31) 
Yahu çağır bir tane böcek ilaçlama, tarım bakanlığından onaylı olan. 50 60tl mi ne o civar bir şey, ekip geliyor basıyor zehri gidiyor. Eğer geçmezse ikinciyi basıyorlar ücretsiz sanırım o.


  • erobur  (07.10.10 02:05:07) 
kalorifer böcüğü dediğimiz şu mu?

en.wikipedia.org
  • aklimiseveyim  (07.10.10 03:52:01) 
eczaneye gidip asit borik alıyorsunuz. toz halinedir. sonra patates haşlıyorsunuz. haşlak patatesi ezip asit borikle büzelce karıştırıyorsunuz ve küçük parça kağıtların üstüne birer kaşık koyup stratejik yerlere bırakıyorsunuz.


  • kibritsuyu  (07.10.10 08:39:19) 
kalorifer böcekleri radyasyona en dayanaıklı canlılardan biri.bir defa ilaçlama yetmez.çünkü yumurtada olanları sağlıklı bi şekilde yumurtadan çıkıp yaşarlar.kökünü kurutmak için 6 ay arayla 3 kez ilaçlanmalı.ziraatçılarda ilacı var.acayip etkili bişey.suyla karıştırıp kullanılıyo.


  • fikox  (07.10.10 10:47:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.