150 tl burs

arkadaslar valilik öğrenci belgesini götüren üniversite öğrencilerine bir kereye mahsus olarak 150 tl para veriyormus die bisi duydum.bilgisi olan var mı??

duyduğum kadarı ile herhangi bir valilik.

  • deep435  (05.10.10 23:54:05)
evet arkadaşım. kadıköy valiliği bugün paramı çatır çatır ödedi mesela. fukaralık belgesi de götürseymişim zıbınlık da verceklermiş. neyse bir dahhakine artık.

bu arada nerede yaşıyorsun arkadaşım? isveç?
  • baschar  (06.10.10 00:09:12)
birader neden dalga geçiyosun.bisi duyduk doğru mu die soruyoruz.sitenin amacı bu zaten!

  • deep435  (06.10.10 00:12:50)
genellikle fake olur bunlar. iç işlerine bir sorabilirsiniz.

www.icisleri.gov.tr

besir.atalay@icisleri.gov.tr

bişey çıkarsa bizide uyandır. beşirciğimede selam söyle.
  • ceo  (06.10.10 00:50:22)
yemişler seni. o işin aslı şöyle; valiliklerdeki sosyal yardımlaşma fonundan faydalanmak için başvuruyorsun. Evinize kadar gelip inceliyorlar falan. Eğer uygun görülürse 450-500 civarı para veriyorlar her yarı yıl için.

  • tuyra  (06.10.10 02:44:09)