lcd/plazma tv alıcam nerden alayım? -istanbul

çok büyük boyutlarda olmayan (22 inç civarı) lcd ya da plazma ekonomik ölçülerde bir tv alıcam. genelde dvd ve tv izliyorum; ama arada bir ps3 de bağlayabiliriz.

spot da olabilir; ama tabi bozuk, çabuk bozulacak ya da sorunlu ürünle kazıklanmak istemiyorum.

seg, regal gibi markalar haricinde orta karar bir tv'ye nerden bakabilirim? kampanya filan da olabilir ya da satan varsa iletişime geçerseniz sevinirim.

Darty e bakabilirsin fiyatları pek çok üründe uygun oluyor. Mediamarkt da aynı şekilde. Marka olarakta sony,samsung,panasonic ya da lg olabilir. Vestelden uzak dur aldığın güne lanet edersin(ben ettim hala daha ediyorum).

  • skywalkeremre  (05.10.10 13:37:37)
2. el bile olsa her seyi internetten alan birisi olarak bir yerler aramaktan ziyade internette aramanizi oneririm. bir ton alisveris sitesi, en uygun fiyati bulmak icin arama motorlari (akakce.com, ucuzu.com vs) var. once ne alacaginiza karar verin sonra en ucuzunu arayin.

  • entrapmen  (05.10.10 13:38:46)
bayağıdır arıyorum internetten zaten; ama görmeden de alamıyorum tabi. aslıdna lg'nin 22 inç bi tanesini buldum ama tv ye tam karşıdan bakmak gerekiyor biraz da uğultu var yorumları var o yüzden vazgeçtim mesela.

  • bradshaw  (05.10.10 13:54:40)
fiyat olarak ne düşünüyosunuz ?

  • geven kafa  (05.10.10 14:34:15)
500-550

  • bradshaw  (05.10.10 15:01:49)
iyi kötü olayına siz karar verin ama yazın başında Teknosadan 500 liraya almıştım, markası LG idi, 22inçti.

hem televizyon olarak kullanabiliyordunuz, hem de bilgisayara bağlayabiliyordunuz. bir bakın isterseniz.
  • geven kafa  (19.10.10 19:51:25)