YTÜ - davutpasa ogrencileri bir bakabilir mi?

ben bu aksam itibariyle bir sertifika programina basladim davutpasa kampusunde.
zaten kapiniza bir metro ve bir tramvay aktarmasi ile 2 vesait geliyorum.

kapinizdan, fen edebiyata goturen ve getiren iett otobuslerine de para vermek durumunda miyim ben? bize kart falan vermediler sonucta, ama 4 milyara yakin para odedik bu programa.

aksam donuste bindigim otobus tuzla otubusuydu, sadece okulun kapisina inmek icin 3 tl indi akbilimden, icim ciz etti.

nedir bu isin oluru? ucretsiz olan bisey yok mudur? akbil basmasa miydim? kapiya kadar da yurunmez ki o yorgunlukla.

oeh

yukarı çıkarken akbil basılmaz ama inerken mecbur diyorlar. geç saatte çıkıyorsan şöförle konuşup razı edebilirsin. Ayrıca 25 kuruşa ring servis de var. hatta o ring servis belli saatlerde cevizlibağ metrobüsten okula da var, 50 kuruş. hani tramvay ile geliyorsan pratik olur. aşağı yürümek çok yormuyor aslıda, gidersin yokuş aşağı. ben 6 senedir gidiyorum :D

hangi sertifika programı bu? merak ettim şimdi.
  • aidiyetsiz  (04.10.10 22:27:36)
pedagojik formasyon programi.

ya asagi inerken basalim da, 3 tl nedir yani? tuzla otobusune bindik diye kapida inmek icin 3 tl niye veriyim? sofore 1 tl versem hadi neyse. o saatte donduk zaten disarda, bekleyemezdim ring servislerini, zaten oyle bisey de yoktu.

neyse bulcam bi yolunu : )
  • la traviata  (04.10.10 22:33:41)
muavine verebilirsin 1 tl, kabul eder sanırım. ring var da, ya başlamamıştır ya da çok seyrekleştiği bir saattir.

  • aidiyetsiz  (04.10.10 22:38:55)
bugun servisi kullandim valla super oldu direk cevizlibag. umarim tekrar yapabilirim.

edit: artik servisler bize ucretsiz ve kartsiz : )
  • la traviata  (05.10.10 22:45:11 ~ 07.10.10 11:01:55)