laptopta monster

geçmiş duyurularda guzel donanım denmiş ama asıl soracağım bu kadar para edermi?

www.fokusbilgisayar.com

bunu alıcam ama işlemci ekran kartı ve led parlak ekranda soru işaretlerim var..

ekran kartı ati hd 5870 direct x 11 destekliyor diğerleri direct x 10 gtx 285m ile fx2800m, bunların hangisi iyidir, led parlak ekran nasıl? ve bilgisayar bu para edermi?

Bende var o modelin en ust versiyonundan ve evet o parayi eder bencede directx 11 li ati karti almak daha iyi bir secim.led ekran sahane en ufak bir kusur var diyemem.ihtiyac meselesi bu performansa ihtiyacjn varsa fiyat iyi . Birde ssd Al muhakkak

  • nihavent  (03.10.10 11:07:49)
bunu alırsam ssd halinde alıcam ama daha iyi işlemcili olanların ekran kartları direct x 10, 5 yerine 6000 verip daha iyi işlemci ama dx 10 mu alsam ikilemindeyim

bide 15.6 ekran küçükmü?
  • eja  (03.10.10 12:16:40 ~ 12:18:09)
benim 2007'de aldigim monster hala ta$ gibi cali$iyor. fakat o zamanlar kasalari cok uyduruk oluyordu. $u anki durumu bilemiyorum ama almaya karar verirseniz gidip bizzat incelemeden almayin.

  • meta  (03.10.10 12:21:20)
kasa dizaynını ön planda tutmadım kullandığım hp'yide sade diye almıştım, içi iyi olsun baya sene götürsün bozulmasın yeterki..

  • eja  (03.10.10 12:37:21)
Ben bunu yeni aldim sayilir daha onceki makinada monsterdi ama 17 inch ti 1920x1200 cozunurlukten bu makinaya gectim ama daha iyi oldu 15.6 ama diger markalar ile karistirma sonucta 1920x1080 ve daha iyi tasiniyor ve evet eski makinalarin kasalari cok iyi degildi ama bunlar gayet saglam bence ayrica dx11 varken niye dx10 alacaksin birde oradaki en ii nvdia kart ile ati yi karsilastiran bir bencmarka bakarsan ati nin gercekten buyuk bir fark attigini goreceksin (sli ler haric)

  • nihavent  (03.10.10 13:09:04)
@nihavent
sizinkinin tam model nosu nedir?

bir model ustuyse gözümden mi kaçtı, biraz sonra sipariş vericem başka bakmadığım mı kaldı acaba dedim.
  • eja  (03.10.10 13:39:30)
linkteki modelin aynisi ama gidip oradan gorerek alin az birsey pazarlik yapilabiliyor. birde olu pixel garantisi veriyorlar biliyorsunuz aldiktan sonra bir ay icinde iyi kontrol edin cikarsa soru bile sormadan degistirirler boyle iyi bir ekranda olu bir adet pixel bile rahatsiz edici olur.

  • nihavent  (03.10.10 13:53:55)
5870 alabilecegin en iyi ekran kartlarından birisidir. islemci de keza suepr otesi bi işlemci. bunun otesi intel henuz mobil cıkarmadı 6 cekirdekliler. fln. ekran le ise led de ekran kalitesi olarak su an en ust duzeyde.

  • bryan fury  (03.10.10 15:16:58)