tost makinası

tost makinası alacağım ama bu konuda hiç fikrim yok. hangi marka iyidir nelere dikkat etmek gerekir acaba. tost makinası önerirseniz çok sevinirim.

Tek tostla doyuyorsanız ufak bir şey alın. Büyükler çok yer kaplıyor ama tek tost kesmiyorsa büyük alın, sonra işkence oluyor. Kapak mandalı sağlam olsun, çabuk bozuluyor bazılarında.

  • sourlemonade  (02.10.10 20:46:39)
yok küçük istemiyorum yani en azından yarım ekmek sığsın yeri geldiğinde.

  • sayha  (02.10.10 20:47:58)
marka bilmem ama
1- çift tutacaklı olması iyidir(altlı üstlü)
2- parçalanabilir olması yıkarken elektrik girişini çıkarırsınız problem olmaz.
  • Flamel  (02.10.10 20:48:54)
www.vatanbilgisayar.com

bu nasıl acaba.
  • sayha  (02.10.10 20:56:43)
İyiye benziyor. Garantisi de var.

  • sourlemonade  (02.10.10 21:23:51)
Marka önermiyorum. Fişi hariç, elde ve bulaşık makinesinde komple yıkanabilen tost makinesini tercih ederdim yerinde olsam.

  • july14  (02.10.10 21:50:03)
Enn ama en onemlisi, oldukca kalin bi ekmek koyacaginiz zaman iki izgarayi da kendisinin kancalayabiliyor olmasi. Sizin iki saat ustten bastirmamaniz yani. Her sabah uyuz oluyorum misal ben bu duruma.

  • fenerliyim ama feneri delgado  (02.10.10 22:05:37)
arkadaş çok tost makinası paraladım, aç bir insanım hiç doymam 365 gün tost yerim hemde seve seve, tabi genelde çok fazla dayanmıyolar, arzumundan arçeliğine tefaline kadar hepsi bozuldu gitti.
bende karar verdim bu sefer o büfecilerin kullandığı büyük metal tost makinalarının elektrikli ve en ufak modelini alıcam, bir kaç arkadaşım kullanıyor gayet memnunlar, hem tostu ezmek içinde yok üstüne bastırmak, yok su dolu tas koymak, yok ittirmek kaktırmak tüh ya gene kaydırdı ekmeği falan demekte gerekmiyor

arkadaş en son bozduğum tost makinasıda senin linkini verdiğin arzum oluyor.hiç tavsiye etmem, zaten geçen sene süpermarketlerde 29 liraya falan satılıyordu.
ha rahmetli ile çok iyidik bi gün fişe taktım bir patladı inanamazsın, patlama görsün gözün, bizim mutfak tesisatınıda bi güzel yaktı oh mis gibi oldu. en sabıkalı tost makinası arzum bu yüzden.

www.sahibinden.com
al bak bir örnek fiyatı uçuk değil, normallerinden pahalı tabi ama ömrü billah kullanırsın.
  • killerbee  (02.10.10 23:31:42 ~ 23:54:01)
@killerbee

kişisel ağır sanayi hamleni başlatmışsın abi (:
  • sayha  (03.10.10 00:27:23)
fakir'in var güzel bir tane. hafif endüstriyelimsi. 240 civarı.

  • berkertoy  (03.10.10 02:43:17)
240 lira tost makinası için çok çok fazla bence, hani 120 bile çokta sağlam olduğunu göze alınca belki çok gelmez insana

  • killerbee  (03.10.10 06:14:47 ~ 06:15:29)