Elektro gitar (seste dalgalanma) ?

Grg170dx gitarım var en alt telde çalarken seste bi dalgalanma oluyor nedendir bu. Teller biraz paslı bundan olabilir mi ?

gitarın kötü olsada çalınabilitesi olan bir gitar. gitarda ses zaten tellerin titreşiminin manyetiklerde işlenmesi sayesinde çıkar. sorunu biraz açman gerek.

  • saykodeli  (01.10.10 20:06:02)
overdrive de dalgalanma var işte. mesela ses vvvvvvvvvvvvvv diye gelecekse vvvvviiiiiiiiuuuuuvvvvvvviiiiiiiiiiuvvvvvvv diye geliyor. bilmem açıklayıcı oldu mu :)

  • gozyakansakiz  (01.10.10 20:09:00)
bastığın notadaki parmağını oynatıo olabilir misin hafif aşağı hafif yukarı salına salına?

  • saykodeli  (01.10.10 20:33:46)
olan şey büyük ihtimalle vuru

akordun bozukluğundan kaynaklanır, yok herşey tastamam dersen entonasyonda problem olabilir.
  • kopek  (01.10.10 21:37:59)
sap ayarı ve entonasyon ayarını kontrol ettir. tellerini değiştir. ses, çalmıyorken çıkıyorsa tone ayarı var gitarında, onu kapat bakalım devam edecek mi.

  • nesin sen iki kollu adam falan mi  (01.10.10 21:40:33 ~ 21:40:53)