İçinde herhangi bir konuda çatışma geçen dizi bölümü

Bir dizi bölümü arıyorum, herhangi bir diziden olabilir. Seinfeld, Simpsons, How I Met Your Mother, House.. Önemli olan içinde iki grubu temsil eden insanların arasında geçen bir çatışma (sözlü veya fiziksel farketmez) geçmesi. Mesela bir beyaz bir siyah insan ırkçılıkla ilgili bir konuda tartışıyor olabilirler, iki farklı futbol takımın taraftarı kavga ediyor olabilir vesaire.. Çok geniş biliyorum ama ben de tam bu yüzden bulamadım. Belki birilerinin aklına birşeyler gelir.

ille tek bölüm aramiyorsan: OZ.. istisnasız her bölüm gruplar arası çatışma var..

  • buzzlightyear  (01.10.10 01:48:10)
hemen hemen tüm southpark bölümlerinde bulabilirsin, hepsi de olabilir.
kızıllık, şişimanlık, yahudilik, cumhuriyetçilik/demokratlık, tarikatlar....

  • desdinova  (01.10.10 01:48:28)
Coupling'te de bol bol tartışma vardı sanki.

  • sourlemonade  (01.10.10 01:50:09)
sons of anarchy'de her bölümde farklı çetelerde gerek silahlı, gerek sözlü çatışma var.

  • anarsi yureklerde  (01.10.10 10:34:58)
Coupling + Seinfeld. Bir iki bölüm seyretsen cevabını bulursun. Her bölüm malzeme.

Seinfeld için... ara bakalım:

www.sonypictures.com
  • paranoid corpse  (01.10.10 10:51:10)