testislerim agriyor

hayir son birkaç gün içinde sevismedim ve elizabeth'e basvurmadim. ama bugün testislerim acayip agridi. karin agrisi da yapiyo meret.

bugün hatunla paso öpüstük ve benimki her defansinda ayaklandi(hehe) onunla bir alakasi var mi? bir de öpüstükce o agri geçti. ama ne zaman ara verdiysek geri agrimaya basladi.

arkadasimin biri "öpüsürken bosaliyorum" demisti bu mümkün mü?(bana tuhaf gelmisti) acaba ben bosalamadim diye mi testislerim agriyo. noluyo ya ?

uzun sure bosalmassan agriyabilir.

  • ermanen  (30.09.10 20:12:33)
biriktiyse ağrı yapar. attır gel.

  • stroyaa  (30.09.10 20:18:50)
  • ucan sincap  (30.09.10 20:30:29)
yok yok normaldir hocam. çok yakınlaşma olduğu zaman bendede oluo öle bi ağrı girio ki mahvedio... biraz bekle geçer anlıorum ağrını

  • mormormorius  (30.09.10 20:36:59)
bi kac gundurse normal degil be yahu bi doktora gorun 3 gun pasiflikte agrisaydi kimse askere gidemezdi (bkz: varikosal)

  • thefin  (30.09.10 20:54:12 ~ 20:55:21)
enfeksiyon da olabilir tabi.epididimit derler . karın ağrısı da yapar çünkü doğumdan önce testisler karın boşluğundadır bu yüzden aynı sinirleri kullanırlar
testisleri kaldırınca ağrının azalması enfeksiyonu gösterir.öyle bişey varsa ağrı kesici, soğuk uygulaması, antibiyotik üçlüsü

yok değilse dediğiniz olayla alakası olabilir.
  • otebostan  (30.09.10 21:12:59 ~ 21:16:19)
kasık fıtığı olabilir.

  • whoosie  (30.09.10 21:34:30)
lütfen bi yardımcı ol demelisin sevgiline.

  • blackidom  (30.09.10 21:40:52)
tahrik olduğun için özellikle sol testisin büyür(spermler orda depolanır) ve diğeriyle birbirlerini sıkıştırmaya başlar. uzun süre "elizabeth" yapmadıysan ve sevgilinle buluştuğun zaman yaptığın hareketler mutlaka sperm üretimini arttırı ve boşalman gerekir. boşalmazsan bu ağrı artar ve adamı hayattan bezdirir. sevgilinle buluşmadan önce 31 herşeyi düzeltecektir.

  • dampire  (30.09.10 22:37:20)
sen gene bi' varikosel olayını göz önünde bulundur, aman diyeyim.

  • erobur  (30.09.10 23:18:38)
canlarim varikosel yazmissiniz amma arkadasimizin iki yumurtasi da agriyormus. varikoselde genelde tek yumurta agrir. [ kendimden biliyorum! :/ ]

  • ucan sincap  (01.10.10 10:04:57 ~ 10:05:17)
ya ne doktoru ne vero bilmem nesi. git bi banyoya yanlız kal en iyisi:)

  • raki masasinin degismez adami  (01.10.10 11:14:55)
damar genişlemesi şeklinde bir rahatsızlıgın olabilir. bir üroloji uzmanına kesinlikle görünmelisin. boyle durumların ilerlemesinde testislerden birine gidilmesine kadar çözümler bulunabiliyor.acilen üroloğa gidip ultrason çektir.birazda kendini ellettir :D üzülme birsey olmayacak sağlık herşeyden önemli:D

  • exodia  (01.10.10 14:08:46)