izmir de çin lokantası

değişiklik olsun çin yemeği yiyelim dedik. yemediğimiz bi o kalmıştı.
aradım taradım bi tek red dragon diye bi yer bulabildim alsancakta. bildiğiniz başka alternatif var mıdır? fiyatları da uygun olsa tam süper olur.

bonus soru: ne yemeği tavsiye edersiniz?

yemeksepeti'ne gore şöyle bir yer daha var: Rojo By Sushimi & Chinese Italian, Alsancak

tavsiye:
kung pao chicken, bademli tavuk, tatli ekşi tavuk..
  • buzzlightyear  (30.09.10 18:07:59)
Tatlı ekşi tavuk +1
Limonlu tavuk

  • diyanet takvimi  (30.09.10 18:10:46)
buzzlightyear; yemek sepeti, "bu restorant servis vermemektedir." diyor. bu yemek sepeti üyeliğinden çıktığı anlamına mı geliyor yoksa kapanmış mı demek?

  • halanne  (30.09.10 18:12:45)
yani sadece o anda siparis almiyor da olabilir, senin dediklerin de.. kesin bi sey soyleyemicem..

telefon numarası bu imiş: +90 232 463 90 26
  • buzzlightyear  (30.09.10 18:19:05)
güzeldir red dragon. öğle menüsü ucuzdur, haftaiçi öğlen gidin.
pasaport civarında neydi oranın adı bak unuttum böyle kapalı bir cadde gümüş falan bişiler satılıo orada.

  • chilar  (30.09.10 20:49:37)