üşüttüm sanırım

herhalde üşüttüm. sabah 8'de uyandığımdan beri mide bulantısı, bağırsaklarda hareketlilik, 3-4 defa istifra ettim. ateşim 37,5 civarındaydı, şimdi biraz düşmüş 37,2 olmuş. susuyorum deli gibi, içtikçe de midem kalkıyor. 6-7 gibi rennie aldım yatışsın midem diye. ateşim çıkınca da minoset aldım 2 saat kadar önce. kaşarlı tost yiyebildim sadece. bir de iyi gelir belki diye bol limonlu çay. günde 1 paket sigara içen ben 2 sigara içtim bugün sadece, bu açıdan iyi oldu aslında da... çekilir gibi değil yani. ne yapsam da iyi gelse?

abi kusura bakma, konuyla alakası yok ama başlığı görünce koptum. mecazi anlamda kullandığını sanıp dedim ki kendi kendime "tek üşüten ben değilmişim". meğer sen cidden üşütmekten bahsetmişsin, allah şifa versin. tylol hot iyi gelebilir, iyi geceler.

  • biseyler  (27.09.10 22:37:17)
bol bol yemelisiniz. ancak o şekilde düzelebilirsiniz. çay yerine ıhlamur için. bir de nane-limon iyi gelir. terleyerek hastalığı atabilirseniz güzel olur. terlediğiniz zaman hemen üstünüzü değiştirin. bol bol dinlenin sağlıktan ötesi yok. sigarayı geçici olarak bırakın.

  • istanbul beyefendisi  (27.09.10 22:40:29)
büyük bi hastalığın habercisi bu belirtiler kardeş.

  • özil  (27.09.10 22:51:09)
ne gibi bir hastalığın habercisi?

  • ahmetb  (27.09.10 22:54:45)
bilinen bir hastalığın belirtilerine benzemesi kesin o hastalık olduğu anlamına gelmez.doktora gidin.

  • grgn  (27.09.10 23:02:06 ~ 23:36:28)
"büyük bi hastalığın habercisi bu belirtiler"le ne kastedilmiştir hala onu öğrenme çabası içindeyim.

  • ahmetb  (27.09.10 23:03:16)
yarın sabah sağlık ocağına git o zaten sana gerekli ilaçları verir. geçici olarak da çorba falan iç, ateşin yükseliyorsa şayet sirkeli suyla bir bezi ıslatıp ıslatıp koy alnına. ha eğer çok yükselirse dooooğru acile.

  • tamamtamamsustum  (27.09.10 23:08:23)
(bkz: salmonella)

  • no avalon  (28.09.10 00:02:31)