üniversite

yarın bölümdeki ilk günüm. yanımda nelerin olması gerekli ve yeterli sizce?

@cervuetta : reklamcılık

  • türk kelekom  (26.09.10 21:18:23)
okul kimliği de belki işe yarayabilir.

  • sanal uyku  (26.09.10 21:19:02)
derse geç kalma yeter ve yanına biraz özgüven al. yeni öğrenciler armut gibi belli oluyor yoksa.

  • ceo  (26.09.10 21:19:51)
@cervuetta şuku:)

biraz nakit, kimlik(ee koca adam-bayan oldun artık), öğrenci kimliği(belki bir yerlerde işe yarar)..
biraz süslen püslen, saçları yap vs vs
gerisi angarya...
ha sosyal canlılarız, okumak kaçıncı planda kalıyor düşün, ilk adımı at...hayırlı olsun...
  • ne adrenerjik ne kolinerjik  (26.09.10 21:41:54)
hoca gelince ayağa kalkma

  • kveldulv  (26.09.10 21:42:24)
olabildiğince özenerek, heyecanla git okula. bizim gibi 3. sınıfa gelip de heyecanını yitirebilirsin sonra. ;) çekinme, ilk gün herkes birileriyle tanışmanın peşindedir nasıl olsa. kimsenin peşine takılıp, oraya buraya gitme. kal okulunda, onunla bununla tanışmaya başla. git yani bir kafeye, bir yerlere gidin tanışma muhabbetleri yapın ama dediğim şey kimseyle ilk günden köşelerde takılmaya başlama, boşver, tanış tanışabildiğin kadar insanla.

erkeksen, gözünü kesen hatunlarla tanış. ;)
hatunsan, seni kesen erkeklerle tanış. ;)

takıl işte. ilk dönem böyle geçer zaten.
  • pomolilik  (26.09.10 21:55:50)