daha önce dinlediğiniz müziği şimdi dinleyip aklınızd anınız canlanıyor mu?

başlık olarak nasıl bi şey yazacağımı bulamadım, sığmadı da zaten...

demek istediğim şuydu; geçmişte bir müzik dinlemişinizdir atıyorum 5 sene 10 sene evvel ve o günlerde de bir şeyler yaşamışınızdır, aklınızın bi köşesine yerleşmiştir. tekrar o müziği dinleyince, dinlediğiniz zamanlar aklınıza geliyor mu? acayip hüzünlendiriyor bu durum beni. insanın yaşı ilerliyor diye mi oluyor bu neden oluyor biri açıklasın lütfen. yaş 22.

yaşım genç, bende de

bendeniz-ağlayayım mı
yıldız tilbe-sana değer
tarkan kış güneşi
emrah-unutabilsem

gibi şarkıları yıllar sonra dinlediğimde oldu..
  • close to the edge  (26.09.10 15:09:21)
ben de 22 yaşındayım, bana da oluyor ama o kadar hüzünlenmiyorum. normal bence.

  • fortisvita  (26.09.10 15:10:52)
paranoyaksın ,sosyal demokratsın,hak adalete çok düşkünsün,ezilenin yanında yer alırsın ,büyük ihtimalle galatasaraylısın,kafanı meşgul etmek için sürekli bi şeyler araştırırsın, 3 vakte kadar sevgilin olacak ! kahve falı baktırsan bu kadar doğru söylemezler

  • bananeasktan  (26.09.10 15:13:30)
@bananeasktan, sevgilin olacak kısmına kadar herşey doğru bravo

  • baba yorgun  (26.09.10 15:34:17)
hepsi artık yavaş yavaş anı adını almaya başladıkları için oluyor. bu senden bu kadar yılda bir başkasında daha az veya çok zamanda oluyor. bana hep şöyle gelir eğer bir şarkıyı dinlerken gelecek için umut barındırıyorsan o gün geldiğinde o anı hissedersin. ufak bir görüş.

  • solfej  (26.09.10 16:49:29)
@baba yorgun, yaş 24 ve evet banada oluyo
@bananeasktan, bu isi paraya cevir,büyüksün,aynen doğru

  • flashstriker  (26.09.10 17:06:37)
evet, heleki o parçaları o anıları yaşadığım yerlerde duyarsam, anılarım olan yerlerde yıllar önce duyduğum kokuyu duyarsam birgarip olurum yaşlanıyoruz ulan fln derim gerçi yaşım 20 küsür içim mi karardı ne. baktımda genel olarak bir çok kişiye oluyormuş normalmiyim ne :)

  • ceo  (26.09.10 20:30:50)
  • kedislike  (26.09.10 23:59:40)
eheheheheh ben sevgilisi olacak dediysem olacak ya var ikinci bi tane olacak evli bile olsa bi yeni sevgilisi olacak ben ne diosam o'dur bak görün alla alla 2 sene sonra gelecek korkusu başlıcak buna daha çok var yaş 30 a.q bizde bilioz bi şeyler 10 binlerce insan tanıdım zıçıyım ki yalnızım :S

  • bananeasktan  (27.09.10 00:07:06)