sevgili wow'cular bi el atın

yaklaşık olarak mart ayından beri frozen durumunda olan bir account ım vardı cataclysm expansion ı için ara patchleri download etmek için aylar sonra accountıma girim dedim. sonrasında ise account ın permanently banned statüsüne alındığını gördüm. Yalnız bu kadar sürede account stealerlar dışında herhangi bir mail almadım ve neden ban yediğim hakkında her hangi bir fikrim yok. bildiğim kadarıyla blizzard frozen accountları silmiyor. mail attım kendilerine ama acc i geri alma ihtimalim varmı? permenantly banned accountların geri verilmediğini söylüyor çünkü blizzard sitesinde. bi bilgisi olan ya da bu duruma düşmüş birisi varsa bişey söylesin lütfen kaç tane 80 charım giderse valla evlat acısı gibi koyacak yani

eğer "permenently banned" diyorsa kesinlikle geçmiş olsun diyorum.

  • solfej  (25.09.10 23:09:16)
pff :/ ne diim o zaman, kendileri bilirler

  • bebek terlik  (25.09.10 23:20:05)
acc la ilgili bir sorun yoktu bildiğim kadarıyla bide bilgisayar güvenliğine acaip önem veririm yani öyle trojan la fln olacak iş deil. mart ayından beri acc e giren yok. frozen daydı geçen aya kadar sonra da bgn baktığımda banned idi. cdkey secret answer fln yolladım gerek görürlerse id copy i de yollayacam ama iş değil yani yaptıkları

  • bebek terlik  (26.09.10 00:09:13)
saol genede:) umarım yardım ederler dediğin gibi. o kadar emeğe yazık başka bi şeyinde deilim

  • bebek terlik  (26.09.10 00:45:53)
permanent dediğine bakma, durumla ilgili mail at, biraz da sitem et "account kapalıyken nasıl ne hakla banlıyorsunuz accountu" şeklinde, açarlar.

  • archvile  (26.09.10 01:16:51)
görücez artık ne yapacaklar mail attım da sonuçlanır bi an önce umarım:/

  • bebek terlik  (26.09.10 01:39:08)