ünlü statüleri

hep aklıma takılır, mesela bono ile kobe karşlaşsa, kobe "hassiktir lan bono" mu der yoksa bono "hassiktir lan kobe" mi der, yoksa 2 si de hassiktir mi çeker? evet.

ikisi de hassiktir çekmez bence.

  • xenophobe  (25.09.10 22:52:31)
bence konuşmazlar. yollarına devam ederler.

  • jameskeenan  (25.09.10 22:57:06)
bence kobe sodexo kartlarını bonoya verip karşılığında ebay de satmak için gözlüğünü alır.

  • sttc  (25.09.10 23:05:57)
bono kahkahayı basar.

  • johan sebastian  (25.09.10 23:31:11)
yaptıkları işi ne kadar iyi yaptıklarına bağlı bence. mesela kobe evet işinde en iyiyi kovalayan bir kişiliğe sahip. bu yüzden kendisi hakkında yapılan yorumların hangisi doğru hangisi yanlış, hangisi yapıcı bunlara karar verebilir seviyede. bono dediğiniz kişi de, işinde sürekli kendini geliştirme çabası içinde olan, yaptığı işe saygı duyan ve kendisine de bu yüzden saygı gösterilmesini isteyen birisiyse ve kobe yada karşı taraf bunu görebilirse, o zaman hassiktir çekmezler birbirlerine, selam verirler, oturur konuşurlar (ortam ve zaman olursa) iyi bir dost edinmiş olurlar.
ama mesela bu örneğe karşıt bir örnek verelim. kobe karşısına hmm kim diyelim. (yabancılardan kimse gelmedi aklıma) murat boz'u koyalım. şimdi murat boz'un yaptığı iş işmi? kobe bunun neresine saygı duysun?? hani tamam türkiyede pop'un en önde geleni olabilir ama sanatsal bir yaklaşımla baktığın zaman bu kişinin şarkıları hiç bir şekilde snatla örtüşmüyor. 2010 yılı itibariyle, insanlrın hoşnutluklarından doğan bir eğlence, anlık zevkten başka birşey değil bu tarz kişilerin yaptıkları müzikler (aslında müzik demekte hakaret). işte kobe yada onun denginde insanlar böyle insanlara pek önem vermezler. versede o olay çıkartmamak için, gündeme böyle gereksiz birşeyle gelmemek içindir. "sen süper bi sanatçısın beğenerek dinliyorum seni" demesi bunun yanlış olduğunu da göstermez..

  • daglien  (26.09.10 02:50:20)
kobe bryant mı kobe tai mi?

  • unbeknown the black  (26.09.10 09:12:52)