harici disklerle mkv formatındaki

dosyaları tv de izleme imkanı var mı ? varsa 500 ya da 640 gb lık kaliteli bir marka önerir misiniz? teşekkürler

var ama bu imkanı sağlayan tv sizde var mı? önce bir flash diske mkv dosyası atıp deneme yapmalısınız. daha avi formatından bile bihaber, hatta taşınabilir diski dahi algılamayan samsung'lar, sony'ler gördüm çünkü.

  • yurekten  (25.09.10 18:40:50)
hd set top box mı ne oyle geciyor.

  • bryan fury  (25.09.10 18:50:04)
televizyon yoksa da hard diski western digital tv hd media player veya benzeri bir alete bağlayarak izleyebilirsiniz.

edit: western digital'ın sitesinden çeşitli media player'lara bakabilirsiniz, hard diskle tümleşik olanlar da var.
  • sanal uyku  (25.09.10 18:51:34 ~ 18:57:38)
wd hd live kullanıyorum takıyosun hdd ini çat iso mkv avi divx mpg avseq her formatı ve altyazıyı okuyor. türkçe altyazılarda sorun yok. dts çözüyor vs. dahili hdd olanları tavsiye etmem.
www.vatanbilgisayar.com&-lan/productdetails.aspx?I_ID=41320

  • rentts  (25.09.10 19:02:53)
ben de philips full hd var tv olarak.

@rentts linki düzeltir misin?
  • goodbyecruelworld  (25.09.10 19:06:02)
direk usb'den bağlantı istiyorsanız deneme yapmanız şart. tv'den tv'ye değişiyor. bendeki tv mkv formatını tanımadığından, hdmi kablosuyla hallettim her şeyi. laptop kullanıyorsanız, benim önerim hdmi kablosu olacak.

  • yurekten  (25.09.10 19:30:31)