burger king - virüslü et

bu ne oldu? gerçekten böyle miymiş?

  • fader  (22.09.10 21:16:52)
adamlar sitesinde ben yaptım dermi? yanlış yönlendirmeyin. birde burdan oku:

www.samanyoluhaber.com
  • istanbull  (22.09.10 22:13:59)
samanyoluhaber'e değil burger king'e güvenin.
hatta samanyoluhaber'e güveneceğinize mitoman'a güvenin.

  • redlinetheturk  (22.09.10 22:35:59)
samanyoluhaber'deki video'da gerçekleri anlatıyor. Oradan izleyebilirsiniz. Direk Burger King Türkiye Genel Müdürü Caner Dikici'nin ifadeleri var orada.
www.zaman.com.tr de referans alınabilir.
Saygılar.
  • barbariansss  (22.09.10 22:54:00)
güldürmeyin adamı.

samanyolu ve zaman ı kanıt olarak gösteriyosunuz.
  • point guard  (22.09.10 23:03:45)
kaynakları tek yanlı okumak istemek hakkınız, varsın siz okumayınız zaman ve samanyolunu. yılmaz özdil var. o yazar!

  • outlawrider  (22.09.10 23:13:17)
ya gerizekâlılığın mallığın bu kadarı olur.
bir bakteri diyor, bir virüs diyor, bir bok anlamadıkları buradan belli.
konuşmanın 5 saniyesine bakıp karara varan yurdum insanı, benzer davranışla en son hrant dink'i katletmişti. şaşırmamak lazım.
  • desdinova  (22.09.10 23:28:00)
muhtemelen takkeciler fast food alanına da girecektir, şimdiden nifak tohumları ekip kitlelerini BK'den falan soğutmaya çalışıyorlardır.
outlawider'ın dediği gibi(!) "tek yanlı kışkırtıcı" basından dinlememek lazım.

  • vejeteryan vampir  (23.09.10 10:22:55)
ne kadar sığ ve sığır insanlar bu kemalistler. sığırlar orda KONUŞAN BURGER KINGIN GENEL MÜDÜRÜ. BUNUN NERESİ TEK YANLI VE YA YANLIŞ YORUM. SEN MISI8N MARKANIN GENEL MUDURU O MU, SEN MI DOGRUSUNU BILECEKSIN O MU? adam hala diyor samanyoluna bilmem neye guvenılmez yok takkecı yok bılmem ne bıdı bıdı ediyor. sığır dedim ama sığırlara hakaret ettim yeminlen.

  • istanbull  (23.09.10 16:27:13 ~ 16:29:34)
ne kadar sığ ve sığır insanlar şu yobazlar. sığırlar ORDA BURGER KING'IN GENEL MÜDÜRÜNÜN KONUŞMASI 10 SANİYE SÜRÜYOR. KISA KLİPLER ÜZERİNE YORUM YAPAN BİR DOKTOR YA DA BİLİMADAMI DEĞİL STV'DE ÇALIŞAN BİR DİĞER YOBAZ MUHABİR. O MU DOĞRUSUNU BİLECEK SEN Mİ?
adam hala oturmuş samanyolundan kaynak veriyor yok kemalist yok sığır bilmem ne.
sığır dedim ama sığırlara da hakaret ettim yeminlen.
  • redlinetheturk  (23.09.10 18:55:30)
şu takkeciler ne kadar terbiyesiz insanlar. çıkış yolu bulamadıklarında anında hakarete başvururlar.

ama seviyene düşmeyeceğim merak etme.
  • vejeteryan vampir  (24.09.10 11:56:40)
tamam benim için tartışmayın.

  • jameskeenan  (24.09.10 14:42:56)