sarıyer de yaşamayı tavsiye eder misiniz?

soru başlıkta sarıyerde deniz kenarında ev bakalım diyrouz ama daha karar veremiyoruz... tavsiye eder misiniz? özellikle sarıyer civarında oturanlardan bekliyorum;

+ ları - leri nelerdir?

o kadar bütçeniz varsa efsane diyorum tek kötü tarafı trafik. şimdi sivrizekalı biri çıkar ne trafiği der. ortaköy ve beşiktaştaki trafik.

  • istanbull  (22.09.10 20:50:15 ~ 20:50:49)
Tavsiye edilir istanbulun çeşitli semtlerinde kaldım misafir olarak ama sarıyer gibisi yok rahat huzur dolu alışınca vazgeçilmeziniz olacağına eminim.trafik istanbulun heryerinde kimse yok diyemez ama trafiği kendinize göre ayarladıktan sonra sorun yaratmayacaktır.Havası,suyu,insanları olabildiğine temiz.istanbulun her tarafına rahatlıkla ulaşabilirsiniz(Metro,iett,ido).baharda pikniğinizi yapabileceğiniz yemyeşil tertemiz yerler,yazın denize girebileceğiniz çeşitli plajlar var.sahilde ya
da kır yolunda yürüyüş yada koşu yapabileceğiniz alanların çokça var olması.istanbulun çeşitli güzel yerlerine yakın olmakla birlikte derdinden ve sıkıntısından çokça uzak olan bu yeri seçmek tek nedeniniz bence..

edit:sarıyer merkezde oturuyorum.
  • kayranca-konarga  (22.09.10 22:24:00 ~ 17.07.11 18:53:28)
sarıyerde yaşadım 1 yıl.
diğer 19 yıl da yeniköy de.

iki yeri de tavsiye edebilirim.

artılarıyla eksileriyle tamamen bi ayrıntı veremem ama çok kötü özelliği yok iki yerinde.
  • point guard  (22.09.10 23:06:31)