[]

hangi çamaşır deterjanı (renkliler için)?

ace matik konsantre mzim5 almışım, kullanıyorum fakat yeni t-shirtlerimin renklerinde solma oldu. sanırım color matik tarzı bir şey almam gerekiyor. hangisini önerirsiniz? aşırı pahalı olmayan memnun olduğunuz renkliler için bir deterjan söyleyin lütfen.
 
Sivi OMO Color


  • ucan sincap  (21.09.10 11:27:16) 
Renkli ve koyu renkli t-shirtlerinizi sıvı deterjanla yıkamanızı öneririm. Diğer renklileri ise, color matik deterjanla yıkayın.

Marka önermiyorum. Bütçenize uygun olanı seçin.
  • july14  (21.09.10 11:32:15) 
perwol renkli sihir. şahane bir deterjan.


  • ayiadam  (21.09.10 12:41:59) 
persilin var sıvı deterjanı yoğunlaştırılmış, böyle 3 litresi 6 litre kıvamında hem renkli hem beyaz bizde o var :) her kapak sıvı deterjan bir ölçek toz deterjana denk geliyo pahalıda değil bide 13-15 mi ne:


  • ceo  (21.09.10 13:15:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.