paso nasıl çıkartacağım ?

hacılar şimdi iett nin sayfasında online filan başvuruluyormuş baktım bankaya para yatırın diyor.

1-bankaya ne akdar yatırılıyor?
2-sadece online başvuru yapılınca olay bitiyormu başka bişi istemiyorlarmı?
3-istiyorlarsa ne istiyorlar yoksa okulla aralarındamı hallediyorlar netten?
4-istedikleri belgeleri kartı almaya giderkenmi ibraz ediyoruz?

alah razı olsun.

vakıfbanka 10 lira yatırıyorsun.
webden formu dolduruyorsun. sonra durum sayfasından kontrol ediyorsun. baskıdan çıktı dediklerinde gidip şubeden alıyorsun. karaköy'den alacaksan binanın arka tarafında farklı bir bölümden sıra beklemeden alabiliyorsun.
öğrenci belgesi ve dekont istiyorlar. kartı alırken teslim ediyorsun.
  • dirigeant  (20.09.10 14:49:34)
iett.gov.tr

yukarıdaki linkte tüm adımlar anlatılmış açık açık..
  • cinna monster  (20.09.10 15:24:06)
- sık sık çıkarman lazım.
+ ....... (zırrık zırrık zırrık*)
- ..

(* ağustos böceği efekti)
  • barut  (20.09.10 17:58:48)
hacı ben de bu mevzuyla uğraşıyorum 2 gündür. bi kere online başvuru şart değil. ben onu istemedim, bankaydı, printerdı uğraşmamak için. her durumda okula onaylatıcan sonuçta, yani okula gitmek şart. öyleyse okuldaki iett seyahat kartı formu ne güne duruyor? git öğrenci işlerine, marmara ise söyleyeyim bi sürü form var evrak kayıtta. doldur bitane bırak oraya, ertesi gün al. karaköy-tünel ya da hasanpaşa'ya git. 10 lira, bi kimlik, bi foto ve onaylı formla. başvur. 1 hafta sonra veriyolarmış kartı. bugün sordum öğrendim ben. haa okula da yanında fotoyla git, forma foto yapıştırılıyor. yani toplamda 2 foto ve 10 lira maliyeti var. bi de yol parası tabi.

  • dogumdansancili  (23.09.10 20:39:10)