[]

italya ve almanya ligi

geçen sene bu liglerdeki maçlar trt ve ntvspor dan yayınlanıyordu.Bu sene ikiside yok sanırım.Herhangi bir kanal yayınlamıyor mu bu maçları?
 
Bundesliga trt'de de italya'yı bilmiyorum.

edit: Serie A, FOX TV ve HDen'de yayınlancakmış.
  • duriel  (19.09.10 13:31:20 ~ 13:33:03) 
serie a fox tv'de ama şu ana kadar haftada birer maç yayınladılar ki onlar da en dandik maçlardı. hep böyle devam edecek sanırım, son yılların en kaliteli sezonunu fox tv sayesinde izleyemeyeceğiz keyifle.
bundesliga da trt'de ama genelde trt1'de değil de trt spor'da yayınlanıyor. güzel ve detaylı bir özet-yorum-değerlendirme programı da var bundesliga ile ilgili yine trt spor'da. onun eksisi de uyduda şifre koyması malesef.

  • hrskrs  (19.09.10 14:17:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.