LG lcd tv ile bilgisayarimi usb araciligi ile baglayip film izlemek...

simdi aldigim tv (bkz: lg 32lh3000) mkv leri falan harika oynatiyor usb den.

ama bugun elimde usb stick veyahut harici hard disc yok, ama bilgisayarimda var olan mkv ler var. fakat bilgisayarin mkv lerde biraz zorlandigini goruyorum.

bu durumda,

ben iki ucu usb olan bir kablo bulup bilgisayar ile tv yi baglasam, televizyonum bilgisayari hard disc seklinde gorur ve mkv yi kendisi oynatir mi?

(not: tv yi bilgisayarin ekran kartina takip monitor olarak kullanmak degil istedigim)

bir soruma da guzel bir cevap ciksin : (

yıkıldım..
6-10 arasi gbytelik bir usb stick bakayim. hard disc satin alamayacagim. poff..

eminsin degil mi?
  • la traviata  (16.09.10 16:17:03)
akakce'den baktim en ucuz 16'liklar 50nin ustunde basliyo.

8lik alsam, bu sefer de bazi mkv leri izleyemem falan. oeh
  • la traviata  (16.09.10 16:24:05)
kullandığım programı değiştirebilirsin. Eskiden VLC ile oynatırken kasılıyordu bilgisayar şimdi gom player'a geçtim gayet rahat oynatıyor.

  • gitti gelecek  (16.09.10 16:24:35)
gom da dahil olmak uzre pek cok program yuklu.

aslen oynatiyor ama simdi 22 ekran yerine 32 ekran ve full hd bir tv de izlemek istiyorum boyle uzaktan.

gidip bir 8lik veya 16lik usb bellek alayim geleyim bari.
  • la traviata  (16.09.10 16:27:11 ~ 16:27:53)
www.hizlial.com

sunu aldim. 35 verdim gerci biraz pahali oldu. neysü

5 yil garantiliymis masallah. gerci 5 yil icinde bu boyut komik kacmaya baslar eheh
  • la traviata  (16.09.10 16:45:40 ~ 16:47:18)