puzzle dan anlayanlar bir baksın

1500 parçalık bir puzzle bir de puzzle halısı mıdır nedir öyle bir şey hediye edildi, yahu minik minik parçalar ne yapacağım , halının üstünde mi yapacağımm halıya mı yapışacak parçalar nedir of off, bir de educa fix puzzle diye pudra gibi bir şey çıktı kutudan ne işe yarar yenir mi içilir mi hadi bir el atın da başlyacağım daha 1499 parça var ekleyeceğim sol en alt köşenin parçasını buldum

öncelikle geçmiş olsun.

çok uzun bir maratona başlıyorsunuz, ilk zamanlarda (hevesinize göre bir-iki günde bir parça) çok çok yavaş olsa da zamanla hızlanacaksınız.
  • desdinova  (15.09.10 19:36:56)
fiz puzzle denen maddeyi suyla karıştırıyorsun. yapıştırı oluyor mis gibi:) halının üzerinde yapacaksın sadece. canın sıkılırsa falan rula haline getirip saklayabilirsin. benden bu kadar

  • köfte  (15.09.10 19:37:50)
@desdinova, halının üstünde yapıp halıya mı yapıştıracağım?

  • goodbyecruelworld  (15.09.10 19:37:52)
@köfte rulo yapınca dağılmaz mı yahu

  • goodbyecruelworld  (15.09.10 19:39:33)
halıyı rulo yapınca dağılmaz, özelliği bu. halıya sarıp götüreceksiniz puzzle'ı çerçeveleteceksiniz.

  • devils trill  (15.09.10 20:04:24)
Hacım yapıştırıcıyı kullanmadan, halının üstünde yapacaksın, halı; sıkıldığında rulo yapıp kaldırabil diye; yoksa mesela ben de halı yok ve odada 1 kaç tane bitmemiş puzzle deli gibi yer kaplıyor. Puzzle bittikten sonra ise yapıştırıcıyı kullanarak parçaları birbirine yapıştıracaksın, halıyı da bi sonraki puzzle için saklayacaksın.

  • 3 atli 7 katli  (15.09.10 20:10:15)