ne bu ileti mesajı sevdası?

şimdiye kadar hiç bakmadım mesajım gitmişmi diye böyle birşeye ihtiyaç duymadım anlayamıyorum o yüzden. göndere basınca gidiyor her seferinde işte niye onay lazım ki? hata verse bile göndere bastıktan sonra gönderiyor derken veriyor. ne bilim.

Mesaj attığınız telefon kapalı olduğunda iletildi raporu gelmez, kişinin telefonu açıldığında rapor gelir. Ama telefon kapalı olsa bile mesaj gönderiliyor yazısından sonra mesaj gönderildi yazar. Tabii bu durum telefonun çekmediği durumlarda da geçerli.

  • şıpıdakşıpıdakyüzenkurbağa  (13.09.10 19:59:24)
rapor karsi tarafa ulastiktan sonra geliyor. bu her zaman aninda olan bir sey degil. gondermeden once verilen hatalardan farkli yani.

bazen birine bir mesaj atiyorsun, onun telefonu o an cekmiyor oluyor, telefonu tekrar ceker olduktan sonra da mesaj ulasmiyor. veya saatler sonra ulasiyor. oluyor boyle seyler. mesajin icerigine gore, bu onemli bir sey olabiliyor (1 saat gecikecegim diye mesaj atmis oluyorsun mesela ulasti mi ulasmadi mi bilemezsin).

baska bir fonksiyonu da, ulasmak istediginiz kisinin telefonu kapaliysa bir mesaj atiyorsunuz, telefonunu actigi zaman size iletildi raporu geliyor. falan filan.
  • kurukafa  (13.09.10 20:35:46 ~ 20:36:32)
bazen karşıdakinin telefonu kapalı olmasa bile iletilmiyor bikaç kere göndermedikçe. onu bilmek için kullanıyorum ben

  • rebelli00n  (13.09.10 22:40:33)