Monitor almam lazım

merhaba millet,
crt monitorü lcd ile değiştirmeyi düşünüyorum. hem artık yerim dar hem de film izlerken hiç iyi değil, fullhd ve led olsun diyorum. dvi konusunda kararsızım gerçekten 100 lira fazladan vermeye değiyor mu? sözlkte yazılmış ama şimdi mağazalara gidip inceleme fırsatım yok, zaten gitsem de monitorleri düzgün ve dvi olarak bağladıklarını sanmıyorum. geniş ekranları bile 4:3 oranında falan kullanıyorlardı daha önce gittiğimde.

led monitorlerde mavi tonu fazla deniyor görüntü kötü mü peki?

şimdi HP nin modelleri konusunda pek bir şeye rastlamadım "HP x22led ve Hp x23led nasıldır? kullanan var mı aranızda, fiyatları uygun gibi.

bir de lg e2250v pn modeli var, benq yeni modellerini hala getirmemiş,
samsung xl2370 led gerçekten iyi bir artısı mı var 700 lira olacak kadar yoksa distribütör kayanaklı mı? ya da samsung b3430h nasıl, donanım haberde övmüşler epey.

bütçeyi zoralmadan birşeyler almayı düşünüyorum bakalım hayırlısı.

www.exa.com.tr

soyle bisey vardi onermisti birileri. sonra ben de guzel bulmus onermistim.
  • la traviata  (11.09.10 14:04:15)
@la traviata bu monitorü biliyorum fakat fullhd değil.

  • hoot  (11.09.10 16:14:49)