wireless adaptör

wireless adaptor almayı planlıyorumda alırken hangi ozelliklerine dikkat etmeliyim ve onerebileceginiz marka varsa cok makbule gecer

Listedeki tp-link lerden sana uygun olanı alabilirsin. Hem ucuz hem dandik değil.

www.hepsiburada.com
  • zolax  (10.09.10 22:07:23)
dostum pazartesiye kadar almayacaksan bi şekilde bende roboticsin var usb noktası kopunca içini açıp kablo ile uzattım bi karışlık kablosu var şahane çalişiyor verebilirim iyi bi şey alma nasilsa yakında değiştirirsin pc yada notebookunu işini görecekse ben onu pc me almiştim üstüne iki notebook eskittim :D

  • bananeasktan  (11.09.10 00:22:01)
tp-link'e +1
wpa2 ve ad-hoc desteklesin yeter. bir de harici anteni olursa güzel olur. daha sonra çekmezse( ev değişir, oda değişir vs.) anteni değiştirip çekiş gücünü arttırabilirsin.

  • sutlu nescafe  (11.09.10 00:48:41)