acer'ı önerir misiniz?

laptop için 1.500 liraya acer mı yoksa başka bir marka mı önerirsiniz?

acer'dan uzak dur
toshiba ya bak derim

  • .aylin.  (06.09.10 14:38:28)
aynı fiyatta acer'ın sistemi daha iyiydi ama neden uzak durayım, kimse sevmez mi acer'ı?

  • kaufman  (06.09.10 14:40:38)
1.5 yıldır kullanıyorum. tık demeden çalışıyor. ayrıca kuzenim de acer kullanıyor ki baya özensiz kullanır elektronik eşyalarını. onda da bir sorun çıkardığını görmedim.

  • oldtimer  (06.09.10 14:44:06)
acer 5920G sahibiyim.

kör topal idare ediyor ama oyun oynamak imkansız aşırı ısınıyor ve kapanıyor.

uzak dur derim.
  • dream vi  (06.09.10 14:44:21)
ben de 1,5 yıldır kullanıyorum, 1500 liraya aldım. memnunum. toshiba'dan başka laptop düşünmezdim ama acer'dan memnunum.

  • pomolilik  (06.09.10 14:49:48)
asus,dell,samsung ve lenovo'ya bak istersen. acer'dan daha iyidirler.

  • Neill  (06.09.10 14:50:15 ~ 15:08:49)
acer 5740G aldım. 9.ayına girdi. Ne ısınma var ne ses. Kaldı ki makinede mafia 2 gta iv gibi oyunları çok çok rahat oynuyorum. Biraz tozdan kaynaklı ısınma sorunum var onu da temizleyince geçiyor.
Ama alet hiç ses çıkarmıyor üstelik çok ergonomik geliyor bana.

Acer eskiden iyi bir firma değildi ama şimdi harikalar yaratıyor. Hp ve toshiba'ya gereksiz para vermektense Acer öneririm. f/p açısından en iyisi.
Toshiba'lar kısa bir süre içinde hurda yığınına dönüyor keza hp'lerde öyle.
  • sinad  (06.09.10 14:53:12)
bak bunlar benim aralarında kaldığım fiyat-performans olarak çok iyi gözüken 3 tane laptop. 1250-1500 lira aralığındalar.

www.eksenbilgisayar.com

www.netsiparis.com

www.akakce.com
  • baldur  (06.09.10 14:55:12 ~ 14:55:36)
acer 5920G sahibiyim.

super calisiyor kendisi. oyun oynamak gayet mumkun, isiniyor diger makineler gibi ancak kapanmiyor.

direk al derim.

not: kendisine kaya adini taktim, tas gibi saglam ve agir oldugundan ancak desktop olarak kullaniyor durumdayim. 3 yasinda ve sadece harddisk problemi cikti o da harddisk'in durup dururken kendini kaybetmesinden dolayi. diger markalara verecegin parayla acer'in en kralini alirsin.

tabii ki elektronik isi tamamen sans. bende canavar gibi calisan cihaz baskasinda patlar. o yuzden karar senin.
  • fdegir  (06.09.10 14:56:03)
acer er ya da gec problem ci-kar-ta-cak. emin ol. bugune kadar tahminimce 7-8 kisiye laptop aldirmisimdir, acer aldirdiklarimdan suan ozur diliyorum, o derece.

  • samfisher  (06.09.10 14:57:25)
3 yıllık bir acer kullancısıyım.
ilk laptop'umu 2 sene kullandım. tık demedi. hala çalışmakta yeğenime hediye ettim. tek format yemişliği yoktur.

su an yine acer kullanıyorum. 5741g modeli. çok memnumun.

her sey kullanıma bağlı. arada bir açıp fanı temizlemezsen her bilgisayarsa ısınma sorunu olur. zira laptopların fanları normal kasa fanları gibi değil. delikleri küçük çıkışları küçük sıkışma yaparsa hava girişi ve cıkısı olmuyor ısınma oluyor haliyle.

ben tavsiye ediyorum şahsen. son modellerinin bir çoguda led ekran kir tutmuyor, pırıl pırıl. performansı emsallerinden kat kat üstün.
  • canseven  (06.09.10 15:32:53)
acer 5739g kullanıcısıyım.

başta alırken servis problemli falan dediler ama 1300 tlye biçok markadan alamayacağım özelliklere sahip laptop aldım. 9 aydır kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim.
  • mcserci  (06.09.10 19:06:03)