anakart ve windows 7 ilişkisi

günaydınlar her biri birbirinden güzel ve yakışıklı ve bir o kadar da zeki duyuru sakinleri. hemen konuya geçiyorum. öncelikle şu linklerdeki anakart ve işlemciye sahibim.
anakart;
www.hepsiburada.com
işlemci;
www.hepsiburada.com

benim sorunum şu; ben bu makineye windows 7 kurdum fakat. anakart desteklemediği için driverları yükleyemedim. asus'un kendi sitesinden bakayım belki sonradan eklenmiştir diye bırakın driverı modelin kendisine dahi rastlayamadım. site içinde anahtar kelimelerle arattım yine bulamadı. ben bu kartın w7 driverlarını nereden nasıl bulabilirim. ya da yok mu ki cıkarmamışlar mıdır şerefsizler. eski bir anakart da sayılmaz halbu ki.

başlat-->tüm programlar--->windows update diyerek driver'ları bulmasını sağla :)

zaten hemen hemen hepsini yüklemiştir. Belki, ekran ve birkaç ufak tefek eksikler vardır...

Windows update dedikten sonra driver'ları bulunca , hemen yan tarafında "öncelikli güncellemeler","gerekeli güncellemeler" gibi iki tane link göreceksin. Onlardan birine tıklayarak hangi driverları yükleyeceğini görebilirsin.

Teknoloji çok gelişti. Driver arama işi bitti yani :)
  • janavarorion  (06.09.10 09:13:45 ~ 09:14:48)
win7 driverı olmasına gerek yok xp drverını bile calsıtırıyor win7 bulaibldigin driverı cek kur.

  • bryan fury  (06.09.10 09:16:58)
@janavarorion; kurduktan sonra ilk yapmaya çalıştığım güncelleme oldu fakat bi kar denememde de hiç bi driver ya da windows güncellemesi bulamadı.
@bryan fury anakartın driver cdsini taktığım işlemtim sisteminiz tanımıyor gibisinden bi hata verdi. sonra ben de cdden manuel kurayım dediğimde yine aynı hatayı verdi

  • takus5  (06.09.10 09:44:38)
Kartın şu listedekilerden biridir muhtemelen, hepsiburada'da yazan model ismine çok güvenme
www.asus.com

  • brainfour  (06.09.10 10:30:44)