[ otel ] Bodrum - Gümbet

Bodrum Gümbet'te kalabileceğimiz otel önerisi var mıdır? Bir iki madde ile sebebini açıklarsanız ne güzel olur? :)

kalabileceğiniz değil de kalmamanız gerek bir otel söyleyeyim: palm garden otel. 2 yıl önce gittim pişman oldum. odada klima bozuktu. havuz pislik içindeydi. silme alman doluydu ve hepsi havuza niyeyse tişörtle giriyorlardı, yemekler çok kötüydü. sadece yeri cadde üzeri olduğu için rahattı minibüs açısından o kadar.

  • i was me but now he s gone  (04.09.10 18:32:23)
alta park gümbet var, orda kaldıydım. acaip ucuzdu ve o fiyata beklediğimden çok daha konforluydu. yemek konusunda falan takıntılı değilseniz bakın derim. barlar sokağına falan da yakın zaten.

  • kelimeyounu  (04.09.10 19:24:32)
rosso verde hotel. yolda arabamız bozulduğu için gitmek kısmet olamamıştı ama gümbet merkezde bu yıl yenilenmiş bir otel olduğunu biliyorum. telefonda birkaç kez görüştüğüm görevliler çok nazikti, otel sevimli ayrıca odaları gerçekten güzel görünüyor. yüksek sezona göre oldukça iyi fiyat vermişlerdi sanırım her şey dahil 60 tlydi kişi başı (eğer oda kahvaltı bir yer aramıyorsanız fiyat fena değil) şimdi nasıldır bilemiyorum. iyi tatiller.

www.rossoverdehotel.com
  • turuncujelibondanhazzetmeyensarijelibon  (05.09.10 03:24:15 ~ 03:25:06)
pansiyon benzeri bir şey istiyorsanız çam oteli önerebilirim.
red dragon çin restoranının yan tarafındaki merdivenlerden tam yukarı çıktığınızda görebilirsiniz.
sahibi hakan akbulut.
size her konuda yardımcı olabilir, eğlencesi de cabasıdır.
  • brnnn  (16.10.10 17:19:57 ~ 17:20:46)