ISO kalıbı dvd ye yazmak

elimde adobe cs5 full paket sürümü var ve yaklaşık 11 gb tutuyor. 3 dvd lik paket halinde olması dolayısıyla çift katman dvd kullanmam gerek ancak dvd yok. şimdi ben normal 4.7 gb lık dvd ye bu isoları nasıl yerleştirebilirim?

nasıl bölmem gerek?

tek parça 11gb mı ?

  • kimlanbu  (03.09.10 19:24:24)
Eğer tek parça 11 gb'lık bir iso dosyası ise winrar ile parçalayıp parçaları tek tek cd lere yazdırabilirsiniz. Yanlış anlamış ta olabilirim?

  • fretboard  (03.09.10 19:31:11)
hayır 5.30 gb lık iki parça ve geri kalanın bulunduğu3. bir parça var.

  • haskoylu deli hasan  (03.09.10 19:31:42)
benim derdım su programı kurarken 1.dvd bıtınce lutfen 2. dvd yı takın. desın sonra 3.dvd yı ıstesın kuruluma devam etmek ıcın.

  • haskoylu deli hasan  (03.09.10 19:32:37)
Her şeyi bir dizine çıkarın. Winrar kuruluysa (değilse kurun) klasöre sağ tıklayıp "add to archive"ı seçin. Çıkan ekranda "split to volumes" diye bir seçenek var, onunla istediğiniz büyüklükte parçalara bölebilirsiniz. Tabii programı kurarken bu rar'ların hepsini bilgisayara kopyalayıp tekrar açmanız gerekecek.

  • sourlemonade  (03.09.10 19:36:55)
direkt dvd den kurulum istiyorsan olmaz o iş.

  • kimlanbu  (03.09.10 19:39:14)
yazdırmak çok mu önemli? deamon tools'la falan okutun?

  • sanal uyku  (03.09.10 19:43:02)
format çekerken elimde bulunsun isyiyorum programın. şöyle bir yöntem buldum winrarla dvd büyüklüğünde bölüp sonra dvd den tek kalsöre çıkartıp kurarsam sorun çıkmaz sanırım.

bu arada itiraf etmek istediğim birşey var bugün kendimi pintiliğimle başbaşa buldum 2250 dolarlık programı yazmam için tanesi 3 lira olan çift katman dvd almaya kıyamadım arkadaş. 50 princo dvd 11 lira 2 tane çift katman 6 lira içim acıdı.
  • haskoylu deli hasan  (03.09.10 19:55:59 ~ 19:57:09)