Ucuz network kablosu

Merhaba duyuru sakinleri, şöyle ucuza alabileceğimiz network kablosunu nereden alabiliriz. istanbul için kadiköy ve mecidiyeköy olmak üzere?

mecidiyekoyde babacan (oemci.com) dan aldim ucuz kablo da cope gitti. disi da ici de asir dandik, jack takmak icin bir saat ugrasmak istiyorsan gidip alabilirsin.

  • erich  (01.09.10 14:39:20)
rj45 ve kablo mu network kablosu? yazıcıoğlu'nda var 3 mt 5 liraydı galiba.

  • shell  (01.09.10 14:47:26)
cat-5 diyorsun mtresi 1tl nın altında olması lazım. bilgisayarcılara fln sor mecidiyekoyde. o sokakta bulursun illa.

  • bryan fury  (01.09.10 14:53:36)
praktikerde metresi 0.79 tl, ucunda r45 yok.

  • spankenstein  (01.09.10 16:05:17)
avcılardaki bir bilgisayarcıdan 1.5 m yaptırmıştım. kablonun metresine 50 kuruş, iki uca jack de 1 lira dan almıştım. ki küçük bi bilgisayarcıydı. demek istediğim hazır pakette almak yerine özel yaptırın.

  • sttc  (01.09.10 16:44:10)
karaköye in, perşembe pazarına giderken küçücük bi dükkan vardı mesela. hem ucuzcu epey hem de güvenilir adamlar.
mecidiyeköyde gülbağ'da da bir sürü vardır tabii.

  • muppet  (01.09.10 17:55:09)
Hım önerilerinizi değerlendiricem ben cat-5 kablo alıcam ve ortalama 60 mt. civarı. bu duyuru yukarı taşınır mı acaba? :S

  • TATLIEKŞİ  (01.09.10 22:54:16)