ayvalıklılar ayvalığı bilenler nası donecem istanbula

aewgili ayvalık tostu severler,

11 eylul akşamı istanbula dönmeyi planlıyorum ancak , bi türlü boş yer bulamadım
kamil koç, varan ulusoy dolu, varmı bildiğiniz ayvalık istanbul seferi olan firma ?

kırmızı meşin not: daha ayvalığa gitmedim o yüzden otogara gidip soramam

thanks gurbanlar

efe tur var

  • derectus  (01.09.10 12:44:54)
pamukkale, metro vs. de olmasi lazim. arayin.

  • la traviata  (01.09.10 12:46:01 ~ 12:46:28)
akçay a geç ordan bulursun rahat.

  • jamswety  (01.09.10 12:52:28)
metro , pamukkale ,efe turda da yok, akçaya geçip gitme ihtimalim hiç yok zewceyi hayatta ikna edemem, başka başka yardım edin su garibe

  • magoria  (01.09.10 13:04:57)
istanbul seyahatte de olması lazım, ayvalıkta şubesi var çünkü ama internet sitesinde görünmüyor, arayıp bir sorun isterseniz..
www.istanbulseyahat.com.tr

  • siyah renkli kupa kizi  (01.09.10 13:29:57)
balıkesir uludağ turizm'in seferi vardır. ek seferda acar onlar dolu oldugunda.
hızlı feribot'a bak diyecem bandırma üzerinden gelirsiniz ama o da doludur.

  • canseven  (01.09.10 13:31:13)
ya su an rezervasyon gozuktukleri icin yok diyolardir.

ben de akcaya gidicem yarin ve sizin tarihlerde donucem, bize de yok yok diyolar, oraya bi gidiyoruz bilet almaya, var oluyo. ordan bulursunuz kanimca. olmadi balikesir aktarmali falan gidersiniz. illa bulunur
  • la traviata  (01.09.10 13:32:21)