[]

Abdi İpekçi Spor Salonu'ndan Taksim'e nasıl dönerim?

Merhaba arkadaşlar, Abdi İpekçi'de bugün bir dünya şampiyonası maçı izlemeye niyetlendim. Gidiş için Taksim'den 93T'yi kullanacağım, ancak iett sitesinde yazana göre son otobüs maç bitiş saatinden önce. Gece 11-12 arası Abdi İpekçi-Taksim arası ulaşımı nasıl sağlayabilirim?

Bir de yalnız gideceğim için sormak istiyorum, güvenlik nasıl olur? Maç dolacak olsa korkmam da, birkaç Sloven taraftar dışında çok biri olacağını sanmıyorum.

Bu arada henüz bilet almadım, tek başıma 3. zone'dan almayı düşünüyorum, elinde fazla bileti olan veya gidecek olan varsa haber versin.

 
zeytinburnu - topkapı minibüsü sonra topkapı'dan taksim yönüne herhangi bir otobüs.


  • el magico  (01.09.10 06:57:58) 
cevizlibağ'dan sarı dolmuş da var. cevizlibağ tramvay durağının yanında.


  • merhum  (01.09.10 09:33:18) 
içeride de dışarıda da hiçbir şey olmaz dert etmeyin


  • orange coffee  (01.09.10 09:41:20) 
iett'nin seferleri varmis. formula'daki gibi ayri ayri yazmamislar, sadece salona tasiyor gibi olmus ama ayni siklikta geri de tasiyordur herhalde. sefer bitis saati 00:30 demis zaten.

www.iett.gov.tr
www.iett.gov.tr
  • ainothia  (01.09.10 11:31:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.