[]

Ekşi Duyurudaki mesaj bölümündeki mesajlarınız silinebilir.

Mesajlar bölümü çok dolmaya başladığı için sunucuya çok yük getirmeye başlıyor. Bu yüzden 1 aydan eski olan tüm mesajlarınızı her an silebiliriz. Bununla ilgili bir uyarıyı Mesajlarım bölümüne koydum, o uyarının altındaki tüm mesajlar silinebilir.

Bu silinme işlemi yaklaşık 2 hafta sonra başlayacaktır.

Teşekkürler.

 
her an silinebilir ama yaklaşık 2 hafta sonra başlayacak. hımmm. hedef şaşırtıyor gibisin. asıl amacın ne. kimler var arkanda.


  • jit  (31.08.10 04:48:29) 
mesajlari bir csv bir xml veya text seklinde kayit etmemize imkan vermelisiniz.

Vbulletinde oldugu gibi


yoksa daha ozel msj okuyamayan arkadaslar dahi varken kayit cok zor
  • sivrisinek  (31.08.10 05:31:31) 
eheh, 2 hafta zaman vereyim dedim herkes gorsun diye.

sivrisinek: silerken e-maili olanlara sildiklerimin kopyasini e-mail atmayi, sozlukculere de sozluk mesaji atmayi dusunuyorum.
  • compumaster  (31.08.10 10:25:43) 
Ekşi duyuruda mesaj özelliği mi varmış? vay anasını...


  • eksi daglarinin aslani  (31.08.10 13:07:50) 
sozlukculerden isteyen de mail oalrak alabilsin ? olma mı


  • bryan fury  (31.08.10 15:52:18) 
hm guzel opt mck thy


  • .aylin.  (31.08.10 16:57:39) 
sil gitsin


  • sir gawain  (02.09.10 09:05:58) 
silinecegine sayfalama olsa her sayfada 10 mesaj olsa o kadar kasmaz be reyis


  • erich  (03.09.10 11:52:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.