TTnet aboneliğini bitirmek ama nasıl?

Canceronlular,

TTnet'in rezil hizmetini yıllar yılı sözleşmesiz olarak kullanmaktayım. Yani aboneliği istediğim an bitirebilirim. Smile ADSL'nin en son %50 indirim kampanyasından yararlanabilmek için TTnet aboneliğimi sonlandırmak istiyorum ama yapamıyorum. Evdeki telefon hattı ve internet aboneliği annemin üzerine, ama kullanan benim.

Annemim kişisel bilgilerini alıp 4440375'i arayıp aboneliği bitirmek istediğimi söyledim. Niye kapattırmak istediğimi sorduklarında da daha ucuz bir sağlayıcı bulduğumu söyledim. Bunun üzerine kapatma işleminin telefonla değil müdürlüğe abonenin kendisinin yazılı talebiyle yapılabileceğini söylediler. Bugün resmi tatil, yarın ise ayın son günü ve benim ailemin yazlıktan dönmesine nerdeyse yarım ay var. Ne yapmalı?

Unutmadan, Smile ADSL'nin kampanyası:
www.smileadsl.com

Anneniz noterden size vekalet verip gönderirse yaptırabilirsiniz.

  • sourlemonade  (30.08.10 18:44:22)
@cosmicstring
Uzun iş, 12 gün sonra zaten kendisi halk oylaması için gelecek. TTnet ayın tamamını değil kapanana kadar olan kısmını ödersiniz dedi, tabi bu benim kapatmalarını söylediğim değil onların kapattığı tarih olacak.

@baldur
Hayır, 24 aylık taahütname imzalıyorsun ama mesela ayda bir kere hız değişikliği yapabiliyorsun. Benim yapmayı planladığım şey 8 M'lik internet paketini 12 ay %50 indirimli kullandıktan sonra 12. ay şu an kullanmakta olduğum 2 M hızına geri dönmek. Zaten altyapı olarak TTnet altyapısı kullanıldığından TTnet'e geri dönemnin bir lüzumunu göremiyorum ben.
  • metal revolution  (30.08.10 19:06:33)
Annenin şehir dışında olduğunu belirtip, mevcut tüm borcu kapatırsanız, annenizin bulunduğu yerden müdürlüğe faks çekmesi yeterli olacaktır. Faks'la kapatıyorlar.

  • janavarorion  (30.08.10 20:29:28)
@janavarorion
TTnet aboneliğinin faturaları annemin banka hesabından otomatik ödeme talimatı ile ödendiğinden benim kalan borcu kapatmam mümkün değil.

@8 easy steps
Bunu yarın deneyeceğim; gerçekten de Türkiye'deki herhangi bir Türk Telekom müdürlüğünden halledilebilmesi gerekir. Bakalım Dikili'den olacak mı bu iş?...
  • metal revolution  (30.08.10 22:25:57)