Önkolda dövme ve iş hayatı

Sevgili duyuru sakinleri,

Kamu yönetimi öğrencisi bir insan evladıyım ve önkoluma dövme yaptırmak istiyorum. Fakat iş aramaya başladığımda bana sorun çıkartıp çıkartmayacağı konusunda şüphem var.

Sizce potansiyel sorunlarla hangi alanlarda karşılaşırım ?

bölge tam olarak şu:
www.cooltribaltattoo.com

takım elbise giyeceğin bir işin olacaksa uzun kollu gömlek giyeceğinden bi sıkıntı olmaz.

  • pposeidon_1  (30.08.10 17:34:13)
on kol derken? arka kol mu var? kolunun ust uzeyi demek istedin sanirim..
potansiyel sorun cikartacaktir... biraz resmi bir is size yeterli olacaktir. ha soyle bir durum var ben is icerisinde uzun kollu gomlek giyerim derseniz baska gidin tum vucuda yaptirin

  • .aylin.  (30.08.10 17:34:19)
@aylin
gavurun "forearm" tabir ettiği yer dirsekten bileğe kadar olan kısım.

  • nevrochaotica  (30.08.10 17:43:32)
o bölge gerçekten ön kol diye geçiyor.. dirsek ömcesi üst kol, dirsek sonrası el bileğine kadar ön koldur..
valla bunca yıllık tecrübeme dayanarak (plastik cerrahım) türkiyede hem özel sektörde, hem de kamuda problem yaratmaktadır dövme.. kamuda güvenlik sektörü özellikle dövmeli insan almıyor. ancak genel olarak özel sektörün bu konuda daha sert olduğunu soyleyebilirim.

  • ceyrekakıl  (30.08.10 18:04:01)
iş hayatında zorlar seni sırtına yada bacağına yaptır bence. şuan bende bileklerime kadar dövme yaptırdım parmaklarıma yaptırıcaktım fakat daha ileri gitmek istemiyorum iş hayatında gerçekten sorun çıkartır

  • chwn  (30.08.10 18:15:57)
Sadece iş değil, askerlik kısmında da sıkıntı yaratabilir.

  • ozzz2110  (30.08.10 19:06:48)
askerlikte sıkıntı olmaz ama dövme yaptığın yerin yara olmaması lazım (: yani kesik gibi pötürlü falan olursa yara diye seni arızalarla bir tutarlar

  • chwn  (30.08.10 19:26:32)
bizim şirkette var bi eleman, kolunun arka tarafında var bi dövme.. gayet de kısa kollu falan takılıyor. biz normalde uzun kollu giyiniyoz adam rahat valla.. arada kafasına esiyo çıkıo gidiyo.. ben de öyle iş istiyorum hüleyn.

  • kveldulv  (30.08.10 21:18:18)