Bursa'da Dershane

merhaba arkadaşlar.
liseyi gecen sene bitirdim.yeni mezunum yani.
bir mezuna önerebiliceğiniz dershane var mıdır?
fiyat önemli değil o kadar.adam gibi dershane olsun yeter.
adamı sıkıcak, ödev kontrolü falan sıkı olucak yani.hafta içi her gün ders olucak.rahatca etut alabilicem.ve sitesinde ders anlatımı, soru çözümü vs olmucak.(bilgisayarı açtım mı çok alternatif buluyorum çünkü.)
en önemlisi cemaatçi olmucak.
ve bursada olucak tabi ki.(bu muydu yoksa en önemlisi :F )

Not:lise hayatım ders dısında her seyle ilgilenmekle geçti, bu yüzden okul puanım düşük.anadolu lisesi mezunuyum bu arada.bu sene 433 puan yaptım ve tek hedefim diş hekimliği.
yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkürler.

plato bireysel var ama fiyatları uçuktur

  • yatagants  (28.08.10 01:47:52)
ne kadardır mesela.

  • hephaistos  (28.08.10 01:54:49)
12 - 15 bin

  • yatagants  (28.08.10 01:57:21)
:D o kadar param yok ya.
7ye kadar okeyim mesela.
şu anda en muhtemel idea.o da 8 lira fiyat çekti.tam benim istediğim gibi ama.
platoya bakıcaktım yarın, hiç bakmıyım o zaman :F
bi de tan gruba iyi diyolar ama? aslında fazla alternatif de yok..
  • hephaistos  (28.08.10 02:02:09)
bursada birey var mı? etüt konusu çok iyidir.

  • grgn  (28.08.10 02:18:55)
var.bu sene açıldı.büyük umutlarla gittim gördüm. fakat pek iç açıcı değildi.henüz oturtamamışlar çoğu şeyi.

  • hephaistos  (28.08.10 02:30:05)
final dergisi dershanesi iyidir. ben ugur a gitmiştim zamanında iyiydi bana sorarsan. hocalar etudler falan.

bu plato, nova, şahinkaya gibi butik dershanelere verilen para çok fazla ya gidenleri gordukce içim gidiyo. yapmayın etmeyin. 10bin lira dershane verilir mi.

ugur, final ya da birey olabilir. bireyin binasına uğur geçti ama birey komple mi gitti baska bi yere taşındı mı bilmiyorum :)

edit : birey i gordum demişsin bireyin yıllardır var bursa'da sadece yeri değişti kadrosu falan değişmemiştir henüz oturtamışlar demek yanlıs olur sanırım
  • rurouni  (28.08.10 02:31:44 ~ 02:32:46)
inegöldekini,gemliktekini falan bilmiyorum tabi ki.
benim kastım osmangazi,yıldırım ve nilüfer.diğer türlü ulaşım çok büyük bi sorun teşkil edicek çünkü.
osmangazide açıldı bi tane.sönmezin en üst 2 katı.
ben kurucusuyla konuştum, pek tatmin olmadım açıkçası.
etüt sınırlaması,20 kişilik sınıflar,4 gün ders,üstelik cuma günü cuma namazından dolayı az ders vs.
  • hephaistos  (28.08.10 02:47:51)
sınav dershanesi hakkında bi fikriniz var mı ?

  • hephaistos  (28.08.10 03:24:40)
öncelikle zincirlerden uzak dur. uğur, final, sınav gibi. bunlar süpermarket açar gibi dershane açıyor. ortalama her insan kasiyerlik yapabilir, ama her yeni mezun öğretmen bir öğrenciyi iyi bir üniversiteye yerleştiremez bunu unutma. ilke olarak para kazanmayı değil eğitim vermeyi seçmiş olan bir dershaneye git.

ben tan dershanesini öneririm, ama normal tan değil. ilktan veya tan grup. atatürkçü geleneği vardır, eğitimi iyidir.
  • mannomena  (28.08.10 04:22:33)
yeşilırmak'a git, erkek erkeğe paşa paşa dersini çalış, sık dişini 9 ay, karıdan kızdan uzak dur, ilk senede üniversiteni kazan. sonra acısını çıkartırsın. ama hocalarla içli dışlı olmanı tavsiye etmem.

  • invicta  (28.08.10 05:05:01)
@invicta, arkadaş cemmat dersanesi olomasın demiş

  • hoot  (28.08.10 05:28:12)
tan!

  • fdegir  (28.08.10 13:40:20)
ben geçen yıl istanbul kursa gittim abimde eskiden buraya gelmişti ozaman istanbuldershanesiydi. fiyatlarda yardımcı oluyorlar bide disiplini çok iyi. öğretmenleri de tecrübeli hep yeni öğretmen yok. tavsiye ederim. giderken tanıdık bulun daha çok indirim yaptırın :D

  • filizdanisan  (30.03.21 16:22:47)
Bu yıl ekare de hazırlandım sınava. Takip ve disiplin konusunda çok ama çok iyilerdi. Birsürü kaynak çözdürdüler silah zoruyla:) gözüm kapalı tavsiye ederim ekareyi arkadaşlar.

  • ciftkatlituvaletkagidi  (14.08.21 18:08:37)