mekikle göbek eritme

merhaba.

normalde zayıf bi insan olmama rağmen çok ufak bi bira göbeğim mevcut.şu voit rocket denilen mekik aletlerinden aldım.bunu kullanarak nasıl eritebilirim göbeğimi,hani günde kaç tane filan yapmalıyım?

o aletleri almana gerek yoktu canım kardeşim ya, çoğu tırt onların çünkü. önemli olan bedenini, kendi gücünü kullanarak yapmak sporu.

yatıcaksın yere çekiceksin mekiğini en kralından. olay bu.
  • exla  (25.08.10 11:37:16)
sadece mekikle, göbeğinin altında çok süper karın kasların olur, o kadar.

göbeğin erimesi için komple spor yapman lazım.
daha çok bilen bi' el atsın, şıvarzzanager falan.
  • 0 5 ucu olan adam  (25.08.10 11:51:08)
mekik kaslarini calistirir. yaglarin altinda az biraz kas olsun ki yaglar gidince guzel dursun o yuzden mekik de iyidir tabi.

ammaaa yaglari eritmek istiyorsan az yiyecek, cokca kosacaksin. kan alicaklar kamil kan.

(bkz: #18863324)
  • no christ requiress  (25.08.10 12:00:36)
ona vereceğin parayla 2. el kondisyn bisikleti alsan daha çok işe yarardı...
bol bol koş sen hocam göbek için, ama mekiği de ihmal etme, şekil kazanır vücudun.

  • de jure  (25.08.10 12:11:59)
önce (bkz: kardiyo) ondan sonra mekik yapman lazım..

  • toshiro  (25.08.10 15:12:08 ~ 15:20:10)
düzenli koşsan yeter. fazlasına gerek yok (2. cümle gaz içindi)

  • sttc  (25.08.10 17:00:06)