5000 lirayla 2 aylığına hangi yatırım yapılır?

Altın alsam mı? Çıkar mı? Referandum sonuçları falan etkiler mi altın fiyatını, etkilerse nasıl etkiler?

3-5 bişey kazandırsa, beleşten bi eğlencelik para çıksa yeter. çok bişey beklemiyorum.

Altından başka ne yapabiliriz misal?

süre kısa ve beklentim de doğal olarak düşük, ona göre bir öneride bulunun arkadaşlar :) haydin, bekliyorum.

(en iyi öneriyi yapana ramazandan sonra bira ısmarlıycam, yok ben alkol almam diyene portakal veya üzüm suyu da ısmarlayabilirim)

sevgiler.

borsada petkim kazandıracak diye parayı petkime adamış bir grup arkadaşım var.borsadan anlamam belirteyim.

  • bir zamanlar cocuktum  (25.08.10 00:50:05)
1.50 altı görürse cumaya kadar dolar al :)

  • roverandom  (25.08.10 01:03:51)
yurtdışından gelen birilerini bulun. bir şeyler isteyin, gelirken alsınlar. burda satarsınız, %5 lik bir getiri bile 2 ay için iyi bence.

  • sttc  (25.08.10 01:41:23 ~ 01:41:56)
kesinlikle 2 ay için altın almayın. kazanç bi kenara, içeri girme ihtimaliniz çok yüksek. daha uzun vadeli yatırımlar için birebirdir altın.

bence de yurtdışından eşya getirtip (iphone 4g gibi) burada satabilirsiniz.
  • 0dy  (25.08.10 03:30:31)
b tipi likit fon, hem ne zaman istersen zararsın kazanabilirsin. bi rakı sofrası parası da verir 2 ayda rahatça.

  • deeperdown  (25.08.10 07:25:14)