ligtv taraftar paketi sorunsalı

şimdi efenim ben 2 yıllık taahhütle en dandik pakete üyeydim. sonra baktım lig tv pahalı, o halde spormax alayım demiştim(sadece spormax'i aldım herhangi bir spor paketi değil). bir yıldır bu şekilde kullanıyorum fatura da yaklasık 18tl geliyor. bu sene de ligtv taraftar paketine üye olmayı düşünüyorum. amacım sadece beşiktaş maçlarını izlemek. sitelerinden anladığım kadarıyla üç büyüklerden birisini secerseniz aylık 35 lira civarı diğer takımlardan secerseniz 12-13 liraya kadar düşüyor. şimdi efendim benim öğrenmek istediğim ben bu taraftar paketine üye olursam mevcut tarifem + taraftar paketi mi olacak? şu yüzden soruyorum bi arkadaş digiturk uyesi değildi ve ilk defa basvurmak için aradığında 35 liraya taraftar paketi alacağınıza 45 liraya tüm maçların izleyin tavsiyesinde bulundular. buradan ben 35 ya da 45 lira tam fatura maliyeti gibi anladım. aksi olsa adamlar herhalde söylerdi di mi? müşteri hizmetlerini aradım fakat yaklasık 10 dk üzeri beklettiler ben de kapattım buraya yazıyorum. sitedeki yazanlardan da bi bok anlamadım sonucta benim merak ettiğim konuyla ilgili bi açıklama yok. acaba aranızda bu sene bu paketten alan, alacak olan var mı?

8 yıllık digiturk aynî zamanda ligtv kullanıcısıyım. Eğer paketi tercih ederseniz faturanız söz konusu paketin ücreti kadar olacak. Diğer paketin bedeliyle birleştirilmeyeecek.

  • heyforrest  (23.08.10 19:46:01)