ekşi sözlük trollemeceleri

lan benim anlamadığım bir şeyler mi var yoksa millet mal mı? dalgasına açılmış bir ton trol başlığına "vitvit bikbik olduğu söylenen şey. şimdi arkadaşım o öyle değildir böyledir" gibi ciddi ciddi entry girip açıklama yapanlar var? yav geyiğine dalgayı devam ettirenler tamam da, bildiğin sinirlenip küfreden adamlar var?

la oğlum mal mısınız? gerçek değil lan onlar. alla allaa.

okuduğunu anlamayan, pekmez beyinli, formatı götünden anlamış ve ortalama türk insanı olma görevini yerine getirmek için doğmuş insanlar işte. çoğu yeni yazar falan aslında da, bence troll başlıklarına ayar yazmak çaylaklık, hatta uçurulma sebebi olmalı. sözlükte iğrendiğim tek şey bu beyinsiz geri zekalı sürüsü. sözlüğün amına troller değil asıl bu sik beyinli mallar koydu.

edit: evet sinirliyim.
  • i ve been mistreated  (23.08.10 15:32:15 ~ 15:33:05)
kahve adamları onlar. kahvede oturan dayıyı düşün. onunla aynı refleksi veriyorlar işte. yani ben gözümde hep öyle canlandırıyorum.

o değil de troll hadisesinden de, trolleri ciddiye alanlardan da ayrı ayrı tiksindim. bi bitmedi şu furya.
  • sir gawain  (23.08.10 15:45:50)