Cep Telefonu

Bu minvalde bin tane soru sorulmuştur muhtemelen.

kamerası çok önemli değil ama internete girsin çıksın, her türlü uygulama yüklensin, mp3 için ses çıkışı güzel olsun, ekranı büyük ve dokunmatik olsun, ayrıca tuş takımı olmasın istiyorum.

bir arkadaş htc wildfire önerdi. fiyatı fena değil. ama çözünürlüğü biraz düşük geldi bana. ne alayım?

ayrıca vodafone'nun sınırsız hattı var bende. her ay 250 mb yüklenmiştir diye mesaj yolluyorlar. 10 dk sonra da data hediyenizin süresi dolmuştur diye mesaj yolluyorlar mal gibi. vodafone'un mantıklı bir kampanyası var mı güzel bir telefon veren? ben 24 aylık kampanyalar gördüm. ama interneti o kadar uzun süre kullanacağımı da pek sanmıyorum.

velhasılı önerilere açığım.

samsung galaxy s al hacı yakında cıkcak. bulursan motorola milestone ya da.

  • bryan fury  (22.08.10 18:51:39)
bryan, senin söyledklerin pda gibi. bana daha basit bişey lazım. fiyat aralığı max 700 tl.

  • arnold schwarzeneger  (22.08.10 18:58:49)
hem ekran cozunurlugu yuksek hem dokunmatik hem de pda olmayan basit telefon nasil oluyor??

sonucta dogru duzgun dokunmatik ve iyi bir ekrani olan tum telefonlar smartphone tarzinda artik, basit bir olayi kalmadi. vatan bilgisayar'da %20 indirim var ceplerde bir bakin ama 700 altina samsung monte olabilir veya nokia xpressmusic serisi.
  • 2pac  (23.08.10 00:36:09)
@2pac, aslında kastettiğim motorola milestone'da olduğu gibi kalın, ayrıca klavyesi olan birşey olmaması idi.

  • arnold schwarzeneger  (23.08.10 00:43:50)
eger isletim sistemi muhim degilse o zaman daha eski HTC modellerinden sasma bence. Ayrica HTC tattoo var wildfire benzeri ve vodafone kampanyasi var onunla ilgili asagida bir ara dusunuyordum ancak yeni HTCleri beklemeye karar verdim.
www.vodafone.com.tr

Bir de ekran konusunda haklisin ama eger tutupda divx vs izlemeyecekseniz o ekranda bir problem olmaz deniyor internette surf yaparken vs.
  • 2pac  (23.08.10 00:52:20)
android olsun istiyorum. windows mobile için pek olumlu konuşmuyorlar.

  • arnold schwarzeneger  (23.08.10 00:56:11)
herkesin elinde olmasına aldırmayacaksan kesinlikle 5800 xpressmusic derim.
isteklerini karşılıyo çünkü;
-ahım şahım bi kamerası yok ama idare eder.
-wifi mevcut.
-symbian telefon, istemediğin kadar oyun program falan var.
-xpressmusic diye boşuna demiyorlar, sıradan bi laptoptan daha yüksek ve kaliteli sese sahip.
-ekran dokunmatik.

ekstra olarak:
-gps var.
-hareket sensörü var; cihgazı yan çevirince ekran da dönüyor falan.
-fiyatı da iyice düştü, 490 civarına rahat bulursun.
  • thefalloftekin  (23.08.10 02:11:25)
cedric, samsung i7500 fena değil gibi. htc'ye göre ne açıdan zayıf? ve htc'nin ses çıkışından memnun musun?

  • arnold schwarzeneger  (23.08.10 17:55:00)