youtube calismiyor

sabah dnslerle oynadim internet calismiyor diye megerse ttnetin calismasi varmis

simdi youtube aciliyor ama videolarda an error occured diyor. opendns kullaniyorum, google public dns denedim

hoststa su ipleri denedim;

olmuyor, ne is reyis?

ben ek olarak host dosyasını değiştirdim. biraz zorlama ile erişiyorum. sizin host dosyası ne alemde?

  • sttc  (21.08.10 21:53:45)
ben de aldım bu sabah birkaç kere hata, navige'yi iptal edip google public dns + makat ikilisine dönünce bir sorun kalmadı şimdilik..

  • dambil  (21.08.10 22:04:08)
bence host ile oynamaya gerek yok sadece dns ayarı ile tüm engelleri aşabilirsin reyis.
İşte geçerli DNS ayarları

cCc Vcellist cCc
  • vcellist  (21.08.10 22:08:55)
sttc hoststa denedigim iplerimi yazdim senin ipler nedir suan?

dambil makat bende olmuyor linuxtayim

murtiii, vcellist onlari da denedim yemedi an error occurred hala
  • erich  (21.08.10 22:47:34)
erich sistem linux ise bilmiyorum ama ben yazdığım dns ile şu an tıkır tıkır açıyorum youtube:)
sistem geri yükleme ile host dosyasını eski haline getirip verdiğim dnsleri bir daha deneyebilirsin.
bence değiştirme yaptığın için bu dnsler işe yaramıyor.
  • vcellist  (21.08.10 22:52:45)
son hosts dosyasi halletti gonlumden ne tik koptuysa verdim

emege saygi reyis
  • erich  (22.08.10 01:01:50)
hallettiğine sevindim :)

  • sttc  (22.08.10 02:13:22)